Blue Events oznamují změnu v managementu
Publikováno 13.6.2016

Leader českých byznys konferencí Blue Events slaví pětadvacet let působení na trhu a současně prochází řadou výrazných změn. Do role jednatelky se posouvá Aneta Zímová (28), která již čtyři roky ve firmě působí a samostatně řídí řadu konferenčních i interních projektů. Nyní dostává velkou příležitost navázat na předchozí osobnosti v čele Blue Events a možnost posunout tým i celou firmu zase o kus výše. "S pokorou a radostí přebírám štafetu ve vedení modrého týmu a moc se těším na novou konferenční etapu, kterou se společníky a týmem pro naše účastníky, řečníky i partnery rozbíháme".

Celý text...
Retail Summit zvítězil v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards
Publikováno 10.2.2016

Společnost AV MEDIA zvítězila v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards v kategorii Live Event, a to s konferencí Retail Summit 2015. Navázala tak na loňský úspěch s projektem Olympijský park Soči – Letná, který zvítězil v té samé kategorii. V desátém ročníku mezinárodní soutěže, která je součástí veletrhu ISE 2016, tak společnost uspěla jako jediný zástupce z České republiky v konkurenci téměř 150 přihlášených projektů z celé Evropy, Středního Východu a Afriky.

Celý text...
Leadership for Life: nadšení, strach a výkonnost firem
Publikováno 3.6.2015

V úspěšné tradici konference – koncertu pokračoval již pátý ročník setkávání stovky inspirovaných manažerů, ředitelů a majitelů firem. Povznášející prostředí barokního sálu benediktýnského kláštera v Praze Břevnově a zvony kostela sv. Markéty, které určovaly rytmus konference, vytvořily jedinečný rámec pro uvolněnou a radostnou konferenci zakončenou spontánní diskusí v kruhu a neplánovanými stand-upy účastníků o tom, jak překonali strach. Nedílnou součástí bylo vystoupení Brixiho akademického souboru a jejich dobarvení atmosféry písněmi o strachu, nadšení a nebojácnosti.

Celý text...
Blue Events a Česká inovace o.p.s. završily spolupráci čtvrtým ročníkem největší akce pro inovátory v ČR
Publikováno 23.4.2015

Praha, 23. dubna 2015 – Po čtyřech letech končí spolupráce společnosti Blue Events a České inovace o.p.s., subjektů, které stojí za největším setkáním inovátorů na tuzemském trhu, Festivalem Česká inovace.

Celý text...
Program konference Leadership for Life 2015 se právě dokončuje. Představení role emocí ve firmách se zhostí mezinárodně uznávaný speaker Itzik Amiel
Publikováno 16.3.2015

Praha, 16.3.2015 – Emoce ve firmách jsou všudypřítomné, doprovázejí jedince i týmy ve všem, co dělají. Můžeme je sice ignorovat, ale ony nezmizí. Místo toho bychom měli zkusit jim porozumět a pracovat s nimi. Jakým způsobem? O tom, jak motivovat nadšení a zvládat strach ve firmách bude s účastníky konference Leadership for Life 3.června v Břevnovském klášteře v Praze debatovat její klíčový řečník Itzik Amiel.

Celý text...
Nadšení a strach ve firmě tématem konference Leadership for Life 2015
Publikováno 15.12.2014

Praha, 17.12. 2014 – Nová navzájem propojená ekonomika vytváří tlak na rychlost a efektivitu všech procesů ve firmách a klade nové nároky na psychickou zátěž a dovednosti manažerů. Jedním z jejich nejdůležitějších poslání je kultivace firemní kultury, včetně zvládání emocí, které technologiemi zrychlené pracovní tempo, vysoce konkurenční prostředí či tlak na výkon v práci přinášejí. Další ročník inspirativní konference ze série Leadership for Life, který se uskuteční 3. 6. 2015 v Břevnovském klášteře v Praze, proto přináší klíčové téma: Nadšení a strach ve firmě.

Celý text...
Blue Events vstupují do nové konferenční sezóny se silnějším týmem
Publikováno 16.7.2014

Praha, 16. července 2014 – Lídr českého konferenčního trhu – společnost Blue Events – před startem nové konferenční sezóny posiluje tým. Po necelých dvou letech působení ve firmě se členkou užšího vedení stává Aneta Zímová, která bude z pozice projektové manažerky odpovídat za vybrané odborné kongresy. Z podzimních projektů půjde o konference věnující se komunikaci a marketingu: Mobile Marketing, PR Summit a Primetime for…Internet Jungle.

Celý text...
Nastupující generace potřebuje nový typ lídra
Publikováno 5.6.2014

Praha, 5. 6. 2014 –Mužská a ženská energie při vedení lidí a firem, potenciál aktivního propojení srdce a hlavy a diskuse nad potřebnou proměnou stylů leadershipu do budoucna byly hlavními tématy 4. ročníku konference Leadership for Life, který se konal 4. 6. 2014 v pražském Břevnovském klášteře a účastnila se jej stovka zkušených manažerů a ředitelů z českého i mezinárodního prostředí. Atmosféru konference dotvářelo její propojení s koncertním vystoupením smyčcového kvarteta Epoque Quartet.

Celý text...
Program 4. ročníku konference Leadership for Life byl odtajněn. Letošní téma - Jak rozvíjet potenciál budoucích lídrů? – již přilákalo na pět desítek účastníků a zájem stále stoupá.
Publikováno 24.4.2014

Praha, 24. dubna 2014 – Nabitý program konference Leadership for Life (4. 6. 2014, Břevnovský klášter, Praha) i navazujícího CEO workshopu (5. 6. 2014, Chateau Mcely) byl odtajněn. Přináší řadu inspirací, příležitostí k zamyšlení i zajímavou diskusi na téma: Jak rozvíjet potenciál budoucích leaderů a jak funguje propojení ženských a mužských vlastností při řízení firem.

Celý text...
Společnost Blue Events získala ocenění Business Superbrands
Publikováno 31.3.2014

Praha, 31. března 2014 – Odborná komise Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila společnosti Blue Events cenu Czech Business Superbrands Award 2014, kterou získávají nejlepší B2B značky, působící v České republice.

Celý text...
Klíčové téma pro rozvoj byznysu v českých firmách: Jak rozvíjet potenciál budoucích lídrů?
Publikováno 19.3.2014

Praha, 19. března 2014 – Nová navzájem propojená ekonomika vyžaduje nové dovednosti manažerů a lídrů. Letošní ročník Leadership for Life, který se uskuteční 4. 6. 2014 v Břevnovském klášteře v Praze proto přináší klíčové téma: Jak rozvíjet potenciál budoucích lídrů.

Celý text...
Leadership for Life: první business konference, která se stala koncertem
Publikováno 14.6.2013

Praha, 13. 6. 2013 – Propojování a rovnováha osobního a profesního života byly hlavními tématy 3. ročníku konference Leadership for Life, která se konala 12. 6. 2013 v pražském hotelu Boscolo a účastnilo se jí 90 inspirovaných manažerů a ředitelů. Jak se stal z konference koncert? Konferenci uvedli dva spolupracující inspirativní leadeři ze Spojených států, kteří se zabývají vytváření synergie mezi hudbou, uměním a podnikáním, stejně jako rovnováhou spokojeného osobního i profesního života. K hudební a zpívané části konference se přidali i účastníci, kteří nejen svými otázkami a tématy spoluvytvořili atmosféru radostného otevřeného koncertu.

Celý text...
Jak přední čeští manažeři čelí vypjatým pracovním situacím?
Publikováno 4.6.2013

Praha, 4. června 2013 – Blížící se konference Leadership for Life nabídne kromě zahraničních řečníků zkušenosti předních českých manažerů a CEO. Jak ve vypjatých chvílích nalézt rovnováhu a uspokojení v pracovním i soukromém životě? O tom budou dopoledním diskusním panelu debatovat zástupce korporátního světa - prezident z Ness Technologies Milan Sameš, Roman Stupka z Window Holding, který velké nadnárodní firmy vyměnil za spolupráci s majiteli firem a Martin Černohorský, který ve firmě ET NETERA boří všechny „osvědčené“ rady o vedení lidí – práce v jeho firmě vás zkrátka musí bavit.

Celý text...
Po úspěchu vystoupení Kena Segalla přiváží Blue Events další světové řečníky
Publikováno 21.5.2013

Praha, 21. května 2013 – Ken Segall, dlouholetý spolupracovník Steva Jobse a autor legendární kampaně Apple „Think Different“ před týdnem naprosto uchvátil účastníky Marketing Managementu 2013. Blue Events, společnost která za tímto úspěšným projektem stojí, nyní přiváží do Prahy další světová esa. Do ČR zamíří několikanásobný držitel cen Emmy® Gary Malkin a David Surrenda, konzultantská hvězda, která radí ředitelům největších světových firem. Oba řečníci dne 12. června v hotelu Boscolo Prague spojí své schopnosti na akci Leadership for Life v unikátním formátu konference - koncertu.

Celý text...
Marketing Management 2013 v novém – hvězdní řečníci a aktivní zapojení agentur
Publikováno 4.4.2013

Praha, 3. dubna 2013 – Kongres Marketing Management, který se s podtitulem „Kdo si hraje, prodává“ bude konat 14. 5. 2013 v Praze na Žofíně, představí zábavné a kreativní kampaně předních světových i tuzemských firem. Zajímavými lákadly v programu jsou kreativní ředitel Apple, Ken Segall či Ravid Kuperberg, partner společnosti Mindscapes Izrael. Na odborný celodenní program bezprostředně naváže společenský večer spojený s vyhlášením žebříčku Agentury roku 2012.

Celý text...
Rovnováha v osobním a profesním životě hlavním tématem letošního ročníku Leadership for Life, který se poprvé uskuteční v unikátním formátu Business Conference Concert
Publikováno 22.3.2013

Praha, 22. března 2013 – Mnohými studiemi bylo prokázáno, že hluboký smysl věcí a vášeň pro ně jsou primární "silou", která stojí za úspěšnými firmami a osobním naplněním jejich zaměstnanců. Podmínkou přetavení pozitivní energie do dlouhodobých dobrých výsledků firmy je dosahování trvalé rovnováhy v osobním a profesním životě managerů, kteří vedou a působí v rámci těchto úspěšných podniků.

Celý text...
Může jedinec či firma měnit společnost?
Publikováno 22.3.2013

Praha, 22. března 2013 – Na tuto otázku hledalo odpověď více než 150 účastníků třetího ročníku Fóra pro udržitelné podnikání. Fórum se symbolicky konalo v pražském City Green Court, první české ekologicky šetrné budově oceněné mezinárodně uznávanou certifikací LEED (Leadership on Energy and Environmental Design). V programu Fóra byli velmi silně zastoupeni zahraniční i čeští top manažeři, kteří se zaměřili na význam etiky a udržitelný rozvoj. Svá vystoupení založili na statistických průzkumech, na kterých ilustrovali vývoj společenského klimatu a role a hodnoty respektované korporacemi a veřejností / spotřebiteli. Program také přinesl příklady realizovaných motivačních programů k udržitelnému způsobu chování či zvyšování podnikavosti mladých lidí.

Celý text...
Na Fórum pro udržitelné podnikání 2013 se do Prahy sjíždějí manažeři z celého světa
Publikováno 13.3.2013

Praha, 13. března 2013 – Na Fórum udržitelného podnikání, které se bude konat 20. března 2013 v Praze se potkají vrcholoví manažeři mezinárodních i domácích firem. Akce, která se bude konat ve zcela šetrné budově City Green Court, se letos zaměří na otázku, zda „Může jedinec či firma měnit společnost“.

Celý text...
Může jedinec či firma měnit společnost?
Publikováno 12.2.2013

Po dvou úspěšných ročnících konference Fórum pro udržitelné podnikání se blíží třetí. Bude se konat 20. 3. 2013 v udržitelném komplexu City Green Court v Praze a jeho ústředním tématem bude role leaderů (inspirativních jedinců i firem) v proměně společnosti.

Celý text...
RETAIL SUMMIT 2013 VYHODNOCEN JAKO NEJLEPŠÍ Z HLEDISKA ATMOSFÉRY A PŘÍLEŽITOSTÍ PRO JEDNÁNÍ
Publikováno 12.2.2013

Retail Summit 2013, který se konal v Praze ve dnech 5.-6.února 2013, vyniknul nejen nejvyšší návštěvností, ale také nejlepším hodnocením účastníků ve vztahu k atmosféře a příležitostem pro jednání v devatenáctileté historii. Do velké míry k tomu přispěla i uvolněnější koncepce závěru prvního dne a atraktivní program společenského večera. Kongresové patro hotelu Clarion tak bylo plné debatujících návštěvníků Summitu ještě v pozdních nočních hodinách...

Celý text...
2013: Rok dobrých zpráv
Publikováno 22.1.2013

Rok 2012 byl ve většině médií spojován s přízvisky „katastrofální“, „apokalyptický“ či „poslední“. V české kotlině byl navíc charakterizován „blbou náladou“ a všudypřítomným společenským marasmem, který většina z nás klade za vinu především eskapádám zdejší politické reprezentace.

Jak ale říká James A. Cusumano, úspěšný americký podnikatel a Chairman Chateau Mcely, který žije řadu let v ČR: „Vlastní realitu vytváříme nejprve v našich myslích. Jen na nás záleží, zda budeme žít plný nebo skličující život. Ač se to nezdá, vydat se a kráčet první cestou je mnohem snazší.“ Vzhledem k tomu, že organizování podnětných konferencí, spojování lidí a neustálé hledání nové inspirace je nezbytnou součástí našeho řemesla, rozhodli jsme se připomenout, že dobré zprávy kolem nás existují.

Celý text...
Retail Summit měsíc před konáním registruje již přes 600 účastníků – nenechte si ujít událost roku!
Publikováno 10.1.2013

Retail Summit 2013 se sice koná až za 4 týdny (5.-6.2.2013), nicméně rekordní přiliv účastníků (počet registrovaných zájemců již překonal hranici 600) svědčí o tom,
že summit si i v 19. roce své existence obhájí pozici největší akce v obchodu ve střední Evropě.

Celý text...
Retail Summit 2013 se zaměří na budoucnost (a jak se jí vůbec dožít)
Publikováno 18.12.2012

Největší setkání klíčových hráčů obchodního trhu ve střední Evropě - Retail Summit 2013, konaný v Clarion Congress Hotelu Praha ve dnech 5. - 6. 2. 2013, má v tuto chvíli již svůj kompletní program. Z pozvánek, které jsou právě distribuovány účastníkům, je na první pohled patrné, že nás čeká nejen intenzivní program této akce, ale zejména velmi náročná budoucnost.

Celý text...
MasterCard Europe se stává partnerem Retail Summitu 2013
Publikováno 5.11.2012

 

Společnost MasterCard Europe se stala partnerem Retail Summitu 2013, největšího setkání špiček českého obchodního trhu, které se bude konat na začátku února přístího roku. V rámci propojení tohoto partnerství s dalšími aktivitami MasterCard budou na Retail Summitu vyhlášeny také dvě kategorie ocenění MasterCard Obchodník roku 2012.

Celý text...
Návod pro leadership v krizových dobách? Vášeň nezná strach.
Publikováno 18.6.2012

13. června proběhl v Hotel Boscolo Prague druhý ročník inspirativní konference Leadership for Life zaměřený na sdílení zkušeností českých i zahraničních vrcholových managerů s vedením zaměstnanců, kooperací v kolektivu, s prioritami podnikání v podnikatelské či korporátní sféře a fungováním v dnešní nestabilní době.

Celý text...
„Život je příliš krátký na to, abychom dělali něco, čemu nevěříme,“ zaznělo na druhém ročníku konference Leadership for Life
Publikováno 17.6.2012

Výměna zkušeností z podnikatelského a korporátního prostředí a inspirace pro efektivní řízení byly hlavními tématy druhého ročníku konference Leadership for Life, která proběhla 13. června 2012 v hotelu Boscolo Prague. Bezmála stovce účastníků se představila trojice charismatických spíkrů, špičkových komunikátorů a manažerů z různých koutů světa a oblastí působení. V rámci panelových diskusí se nad principy úspěšného vedení zamýšleli vrcholní manažeři korporací a majitelé českých firem.

Celý text...
Bez podnikatelského ducha nepřežije žádná společnost! Ať je jakkoliv velká či globálně provázaná
Publikováno 31.5.2012

Čím hlouběji jsou jednotlivé prvky podnikatelského ducha, jako je přijetí zodpovědnosti a rizik či rychlost rozhodování zakotveny ve firemní kultuře, tím životaschopnější společnost je. Lepší šance na úspěch v jakékoliv době mají společnosti, jejichž leadership efektivně kombinuje nejlepší praktiky z  podnikatelského a korporátního prostředí. Cennou inspirací v tomto směru bude celodenní program Konference Leadership for Life, která se uskuteční 13.června v hotelu Boscolo v Praze. Představí názory a řídící postupy, které se osvědčují i v těžko predikovatelných dobách na základě zkušeností leaderů a manažerů zahraničních i našich společností.

Celý text...
Strategie pro podnikání v nepředvídatelné době v hledáčku Leadership for Life
Publikováno 10.5.2012

Program druhého ročníku konference Leadership for Life, která se uskuteční ve středu 13. června 2012 v hotelu Boscolo Prague, byl právě zveřejněn. Jeho cílem je přinést inspiraci pro efektivní řízení prostřednictvím kombinace těch nejlepších praktik z vedení firem v podnikatelském a korporátním prostředí.

Celý text...
Integrace podnikatelského a manažerského myšlení v inspirativním programu konference Leadership for Life
Publikováno 16.4.2012

Druhý ročník konference Leadership for Life se uskuteční ve středu 13. června 2012 v hotelu Boscolo Prague, tentokrát s cílem přinést inspiraci pro efektivní řízení firem prostřednictvím kombinace těch nejlepších praktik z vedení firem v podnikatelském a korporátním prostředí. V duchu současného globálního propojení, kdy je zapotřebí čerpat zdroje inspirace napříč regiony, sektory ekonomiky i formami vlastnictví a obohacovat jimi vedení svých firem a institucí přivádí do Prahy hned tři charismatické manažery a komunikátory z různých koutů světa, jimiž jsou Patrick Dixon z Velké Británie, Ty Bennett z USA a Ricado Levy, působící  v Severní a Jižní Americe.

Celý text...
Byznys potřebuje skutečnou strategii udržitelnosti alias epitaf za zprofanovanými pojmy typu CSR
Publikováno 16.3.2012

Ve středu 14. března se po roce sešli ti, kterým není lhostejná budoucnost podnikání  a uvědomují si důležitost udržitelného rozvoje ve všech jeho souvislostech, ať už jde o vazbu na hodnotovou orientaci spotřebitele, harmonizaci vztahů s partnery, odpovědnost vůči zaměstnancům nebo omezení dopadů podnikání na své okolí. Druhý ročník Fóra pro udržitelné podnikání ve spolupráci s VŠE v Praze uspořádala společnost Blue Events.

Celý text...
Co přinese udržitelné stavění?
Publikováno 12.3.2012

Nabitý program 8. ročníku Fóra českého stavebnictví (6. 3. 2012, hotel Olympik Artemis Praha), se ve svém třetím odpoledním bloku věnoval také tématice udržitelného stavění a jeho budoucnosti. Přípravy i moderace této odborné sekce se ujal Luděk Niedermayer, ředitel Deloitte Advisory.

Celý text...
Jak konkrétně může strategie udržitelnosti přispět k úspěšné budoucnosti firem?
Publikováno 23.2.2012

Právě zveřejněný program druhého ročníku Fóra pro udržitelné podnikání má ambici představit téma udržitelnosti jako klíčovou konkurenční výhodu těch firem a společností, které jej začleňují do svých business strategií a sdílejí jej napříč celou firmou, nikoliv jen jako náplň jednoho specializovaného oddělení. Na konferenci, která se bude konat 14. 3. 2012 v hotelu Dorint Don Giovanni Praha, budou formou příspěvků sdílet své zkušenosti zástupci top managementu předních zahraničních i českých firem.

Celý text...
Koncepce udržitelnosti nemůže být náplní jednoho oddělení, ale celé firmy
Publikováno 6.2.2012

Právě zveřejněný program druhého ročníku Fóra pro udržitelné podnikání má ambici představit téma udržitelnosti jako klíčovou konkurenční výhodu těch firem a společností, které jej začleňují do svých business strategií a sdílejí jej napříč celou firmou, nikoliv jen jako náplň jednoho specializovaného oddělení. Na konferenci, která se bude konat 14.3. v hotelu Dorint Don Giovanni, budou formou příspěvků sdílet své zkušenosti zástupci top managementu předních zahraničních i českých firem. Závěr bude patřit velké panelové diskusi o specifických tématech udržitelnosti v českém prostředí a roli manažerských pozic ve firmách při jejich prosazování.

Celý text...
Blue Events vstupují do nového roku s řadou inovací
Publikováno 18.1.2012

Společnost Blue Events, čelní hráč českého konferenčního trhu, vloni výrazně posílila svoji tržní pozici. Do nového roku vstupuje navzdory řadě tržních turbulencí s jasnou strategií dále inovovat, a to jak své produkty, tak i procesy.

Celý text...
Druhý ročník konference Fórum pro udržitelné podnikání představí novou koncepci kompaktního programu dokumentující udržitelnost z pohledu klíčové strategie firem
Publikováno 17.1.2012

Nečekaně pozitivní ohlas loňského prvního ročníku konference Fórum pro udržitelné podnikání byl jasným signálem, že český trh již dozrál a firmy působící u nás jsou připraveny téma udržitelnosti aktivně rozvíjet. Aby pojem udržitelnosti získal v našem podnikatelském prostředí konkrétnější obsah, přináší právě dokončovaný program 2. ročníku konference konkrétní případové studie  firem, kde udržitelnost jako součást jejich klíčové strategie přináší dlouhodobý pozitivní efekt.

Celý text...
Guru inspiračního vedení z USA vyučoval české manažery: Leadership for Life byl o principech systematického rozvoje
Publikováno 30.6.2011
Principy inspiračního vedení, jeho síla a potenciál ve firmách i způsoby, jak se nechat inspirovat – to vše bylo předmětem konference Leadership for Life, která se konala 28. června 2011 v hotelu Grand Majestic Plaza v Praze. Klíčovým řečníkem konference, který téměř stovce přítomných účastníků ve dvouhodinové prezentaci předával své zkušenosti, byl Lance Secretan, charismatický leader a jeden z pěti nejuznávanějších světových řečníků na téma Inspirational Leaders
Celý text...
První ročník konference Fórum pro udržitelné podnikání jednoznačně ukázal, že svět jde od CSR k udržitelnosti
Publikováno 19.4.2011
Ačkoli svět již dávno razí holistickou koncepci udržitelnosti podnikání vybudovanou na základě tří pilířů „Lidé-Prostředí-Ekonomika“ a udržitelnost se jako pojem etablovala i ve vzdělávacích a certifikačních systémech, u nás se zatím snažíme vypořádávat spíše s jejími dílčími částmi, jako je například komunikace společenské odpovědnosti firem. Ale blýská se na lepší časy. Ve čtvrtek 14. dubna 2011 v pražském hotelu Dorint Don Giovanni proběhl za účasti téměř 120 zástupců z 85 firem a institucí první ročník konference Fórum pro udržitelné podnikání. Tato konference si klade za dlouhodobý cíl prosazovat udržitelnost v celé její šíři, napříč všemi obory, komerční i neziskovou sférou a vytvářet tak prostor pro integraci myšlenek udržitelnosti do celkových strategií podniků, organizací a institucí.
Celý text...