Program marketingové akce roku, 13. ročníku kongresu Marketing Management, zveřejněn.
Publikováno 2.4.2012

13. ročník kongresu Marketing Management s podtitulem „Šťastná třináctka“ jde do světa s výjimečně nabitým programem. Nabízí téměř 20 osobností z řad českého i světového marketingu, kteří se zamyslí nad hledáním toho správného vyváženého mixu odvahy, drzosti a zodpovědnosti v marketingu v dnešní době.

Ve čtvrtek 3. května se v hotelu Boscolo Prague koná již třináctý ročník kongresu Marketing Management. Zahájí programovým blokem s podtitulem „Co platilo v marketingu včera, dnes už neplatí“, v němž budou proti sobě postaveny přístupy klasického marketingu a nových netradičních směrů. Řečníci se zamyslí nad hledáním vyváženého mixu odvahy, drzosti a zodpovědnosti v marketingu v dnešní době.

Marketérům, kteří se nebáli uspět, je věnován druhý konferenční blok. Jeho úvod bude patřit Riki Drori, marketingové ředitelce Googlu pro jižní a východní Evropu, která bude sdílet zkušenosti ze své bohaté mezinárodní kariéry (více samostatná tisková zpráva). Zajímavé bude i „Výbušné spojení“, příspěvek o spolupráci v marketingové komunikaci inzerenta a média v podání zástupce Kofoly a FTV Prima. Je cenné, že se pro vystoupení v bloku odvážných zdařilo získat i případovou studii z oblasti non food - se svými zkušenostmi se představí marketingový ředitel společnosti Ravak. Moderátorem bloku je Jan Binar, CEO McCANN Erickson, který říká: „Tří příklady, tři přístupy, tři úspěchy. Google se nebál a ovládnul celý svět informací, Kofola se nebála a každý ji miluje, Ravak se nebál a stal se úspěšnou mezinárodní značkou. Tak proč se bát?.“

Pohled na marketing optikou ředitelů tří významných firem nabídne blok „Mladí a generální“. Pojítkem jejich vystoupení bude odvaha a odhodlání, ať už zatřást letitým „molochem“, vytvořit si vlastní tržní prostor nebo dobýt globální trh z Česka. Závěr kongresu bude patřit diskusnímu panelu o nejčastějších pravdách a nepravdách v marketingové komunikaci, kde se dozvíme, co v současnosti české marketéry nejvíce trápí. Tento panel bude moderovat jeden ze spoluorganizátorů akce, Tomáš Poucha, zakladatel Marketingového institutu, jenž dodává: „Snažili jsme se koncipovat program tak, abychom českým marketérům ukázali případy odvahy v marketingu, které fungují a přinesou měřitelné výsledky pro firmu. Chtěli jsme ukázat, že odvaha se vyplácí. Rádi bychom účastníky v tomto směru inspirovali.“

Kompletní program konference a online registrační formulář jsou k dispozici na www.marketingmanagement.cz. Registrace za zvýhodněnou cenu pro Early Birds platí do 6.4.

 

Kontakt pro média:
Blue Events
Zuzana Mračková, Client Service Manager
Tel.: +420 222 749 841, e-mail: zuzana.mrackova@blueevents.eu, www.blueevents.eu

Informace pro média:
Kdy/kde: 3. května 2012, Boscolo Prague
Organizátoři: Blue Events ve spolupráci s Marketingovým institutem
Web konference: www.marketingmanagement.cz