Finanční ředitelé oslaví konec fiskálního roku na CFO Congress 2013
Publikováno 25.6.2013

Praha, 25. června 2013 – Letos v září na finanční ředitele nečeká pouze uzavření fiskálního roku, ale i druhý ročník CFO Congress. Premiéra tohoto oborového setkání vzbudila ze strany finanční komunity velký ohlas a zpětná vazba jasně odkryla, jaká témata mají účastnící zájem probrat podrobněji. Nadcházející konference si klade za cíl hlouběji prodiskutovat tyto oblasti i představit nejaktuálnější trendy na poli finančního řízení. CFO Congress se uskuteční 25. 9. 2013 v prostorách České národní banky.

„Loňský ročník jasně ukázal zájem CFO o pravidelné setkávání a interakce s kolegy. Nejedná se o žádné suchary s čísly, ale zdatné komunikátory. Jsem tedy sám velice zvědav jakým směrem se 'Další den v životě finančního ředitele‘ vydá,“ uvádí Antonín Parma z pořádající agentury Blue Events.

V duchu interakce a angažovanosti bude vystavěn celodenní i doprovodný program, který nabídne analýzy celosvětové i domácí makroekonomické kondice, novinky ze světa finančního managementu a to jak ve vztahu k interním klientům, dodavatelům, technologiím i právnímu rámci. Vybraní majitelé úspěšných českých firem se v panelové diskusi podělí o zkušenosti s řízením financí. Nebude chybět ani názorová výměna mezi cifršpióny (jak jsou finanční ředitelé často nespravedlivě označováni) a řediteli marketingu, změny v občanském zákoníku a mnoho dalšího.

Na úplný závěr akce čeká na účastníky překvapení k uzavření finančního roku. CFO Congress pořádá agentura Blue Events ve spolupráci s vydavatelstvím Economia.


CFO Congress
Kdy: 25. 9. 2013
Kde: Česká národní banka, Praha
Více informací naleznete na www.cfocongress.cz

Kontakt pro média:
Aneta Zímová, Blue Events
Tel.: +420 730 184 505, e-mail: aneta.zimova@blueevents.eu

Zájemci o partnerství
Petra Veselovská, Account Manager, Blue Events
Tel.: +420 737 250 356, e-mail: petra.veselovska@blueevents.eu