Náš tým

Aneta Zímová
Managing Partner
E-mail: Aneta [tečka]Zimova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Na práci v Blue Events mě nejvíce baví tvůrčí proces. Když něco vzniká pod rukama. Když si lámete hlavu nad tím, jak účastníkům přinést originální zážitek – s ideální „intelektuální“ hustotou, užitečný pro jejich práci, s optimální mírou vědomostí i zábavy, když v lidech setkání na našich akcích něco zanechá. Jeden takový zážitek mě do firmy přivedl. Před třemi lety jsem byla na Festivalu Česká inovace jako účastník. Akce mě tak nakopla, že jsem se už napřesrok podílela na jejích přípravách. Moje role v Blue Events se postupně měnila, letos v červenci jsem byla přibrána do užšího vedení firmy. Na starosti mám dramaturgii akcí věnujících se marketingu a komunikaci, pečuji o zmíněný Festival a snažím se firmu prosekat internetovou džunglí :-)

Oblíbený citát: Co je bez chvění, není pevné.

Barbora Krásná
Partner
E-mail: Barbora [tečka] Krasna [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Jako jeden ze zakladatelů INCOMA (předchůdce Blue Events) pracuji ve firmě od roku 1991 a tudíž jednou z mých rolí je udržování jakési „paměti národa“. V roce 1995 jsem spolupracovala na rozjezdu první Konference o rozvoji obchodu – dnešního Retail Summitu, a zůstala jsem jí věrná dodnes. Snažím o to, aby se akce, které organizujeme, stále rozvíjely, posouvaly dopředu a obohacovaly o nové nápady a přístupy, ale aby neztratily svoji kontinuitu a „duši“. Doufám, že mi ještě nějaký čas vydrží moje nechuť dělat opakované věci stejným způsobem. Baví mě ke každé akci přistupovat tak, jako bychom ji „vařili“ poprvé, i když přiznávám, že pestrost a různorodost naší práce je někdy velmi vyčerpávající. Naštěstí máme skvělý tým, kde jeden druhého navzájem podporujeme, a velkou energii mi dodávají i spokojení partneři a účastníci našich akcí. A úplně největší radost a motivaci k práci mi přináší entusiasmus, nápady a pracovní úspěchy mladších kolegů/kolegyň, díky nimž si nemohu dovolit mentálně zestárnout.

Oblíbený citát: Nakonec bude vše dobré. A pokud to dobré není, pak ještě není konec.

Tamara Uldrichová
Event Manager
E-mail: Tamara [tečka] Uldrichova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Život v Blue Events plyne rychle a ve svěžím rytmu, rozhodně se nenudím a každý den se učím přijímat nové výzvy a vítězit sama nad sebou. Jako produkční skládám jednotlivé dílky skládačky a snažím se ukočírovat všechny představy a přání ke šťastnému konci.

Oblíbený citát: Konec světa bude, až přestanou lidé zpívat. Albert Einstein

Lubica Hrubá
Database Manager
E-mail: Lubica [tečka] Hruba [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

V Blue Events především pečuju o to, abychom měli ty správné kontakty na naše zákazníky, a starám se o naše účastníky akcí od jejich registrace až do konce akce samotné. Občas si hraju na skladníka nebo archiváře, mám ráda pořádek. Ve firmě jsem už dlouho, ale vzhledem k její dynamičnosti nemám pocit "vyhoření". Stále se něco děje, takže o mé práci se určitě nedá říct, že by byla stereotypní, nudná nebo ubíjející.

Oblíbený citát: Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady.

Veronika Durdilová
Customer Experience
E-mail: Veronika [tečka] Durdilova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

V Blue Events pracuji od října 2013. Mojí pracovní náplní je komunikace s potenciálními účastníky konferencí, kterým se snažím zodpovědět veškeré zvídavé dotazy. Když je potřeba, jsem rychlá spojka celého týmu. Mám ráda pořádek a nerada odcházím od rozdělané práce, proto mě baví udržovat hladký chod kanceláře a být jejím hlasem a uchem. Těší mě, že i já mohu být součástí malé skupinky lidí, která dokáže vymyslet a naplánovat tak úžasné akce.

Oblíbený citát: „Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ (Jan Werich)

Michaela Myšková
Assistant
E-mail: Michaela [tečka] Myskova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Do Blue Events jsem nastoupila v listopadu 2014 a mým úkolem je podpora všech kolegů, zajištění chodu kanceláře a zodpovídání dotazů účastníkům konferencí. Pro mou práci je pro mne důležitá pozitivní energie a přesně tu jsem v Blue Events našla. Jsem ráda, že mohu být součástí tak skvělého týmu, zažít organizaci akcí z jiného úhlu pohledu a načerpat nové zkušenosti.

Oblíbený citát: „Ne každý kdo bloudí, je ztracen. “ J.R.R. Tolkien

Helena Kropáčková
Office Manager
E-mail: Helena [tečka] Kropackova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

V současnosti, pracuji pro Blue Events externě, kdy prostřednictvím telefonických konzultací podporuji celý konferenční tým. S oblibou komunikuji s lidmi a přijímám výzvy v podobě náročných organizačních úkolů, což mi naše firma umožňuje. Dobrý pocit z jejich úspěšného vykonání je pro mne nade vše. Jsem velice ráda, že jsem se stala součástí této firmy, neboť ona je pro mne tak trochu i srdeční záležitost.

Oblíbený citát: Keep smiling!

Klára Máziková
Assistant (t.č. na mateřské dovolené)
E-mail: Klara [tečka] Mazikova [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Jsem nyní na mateřské dovolené a s Blue Events spolupracuji na dálku. Jsem přítelem na telefonu v oblasti administrace obsahu webových stránek a e-mailingových kampaní. K životu patří i problémy, které je vždy potřeba řešit - hledání řešení je to, co mne opravdu baví, proto jsem ráda, když mohu kolegům pomoci i s čímkoli dalším, co je zrovna třeba. Pokud to jen jde, jdu do detailu a snažím se o dokonalost, vždy chci mít čistý stůl a nenechávat nedodělanou práci. Těší mne, když to, co dělám, má smysl, a je užitečné druhým.

Oblíbený citát: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

Štěpánka Zvoníková
Telemarketing
E-mail: registrace1 [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Snažím se, aby se do co nejvíce firem dostala potřebná informace o námi pořádaných odborných konferencích. Mám radost, že o naše akce je velký zájem a účastníci se na ně rádi vracejí. Takže práce, navíc v kolektivu milých a přátelských lidí, mě opravdu těší.

Oblíbený citát: "Oko za oko a svět bude slepý." (Gándhí)

Pavla Vacíková
Telemarketing
E-mail: registrace2 [zavináč] BlueEvents [tečka] eu

Mým úkolem je kontaktovat co nejvíce firem a informovat je o našich konferencích a festivalech. Velmi mě těší pozitivní reakce a zájem o naše akce.

Oblíbený citát: „Důležité je umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a nic krásnějšího už nepřijde.“ Ota Pavel