Blue Events oznamují změnu v managementu
Publikováno 13.6.2016

Leader českých byznys konferencí Blue Events slaví pětadvacet let působení na trhu a současně prochází řadou výrazných změn. Do role jednatelky se posouvá Aneta Zímová (28), která již čtyři roky ve firmě působí a samostatně řídí řadu konferenčních i interních projektů. Nyní dostává velkou příležitost navázat na předchozí osobnosti v čele Blue Events a možnost posunout tým i celou firmu zase o kus výše. "S pokorou a radostí přebírám štafetu ve vedení modrého týmu a moc se těším na novou konferenční etapu, kterou se společníky a týmem pro naše účastníky, řečníky i partnery rozbíháme".

Celý text...
Retail Summit zvítězil v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards
Publikováno 10.2.2016

Společnost AV MEDIA zvítězila v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards v kategorii Live Event, a to s konferencí Retail Summit 2015. Navázala tak na loňský úspěch s projektem Olympijský park Soči – Letná, který zvítězil v té samé kategorii. V desátém ročníku mezinárodní soutěže, která je součástí veletrhu ISE 2016, tak společnost uspěla jako jediný zástupce z České republiky v konkurenci téměř 150 přihlášených projektů z celé Evropy, Středního Východu a Afriky.

Celý text...
Blue Events a Česká inovace o.p.s. završily spolupráci čtvrtým ročníkem největší akce pro inovátory v ČR
Publikováno 23.4.2015

Praha, 23. dubna 2015 – Po čtyřech letech končí spolupráce společnosti Blue Events a České inovace o.p.s., subjektů, které stojí za největším setkáním inovátorů na tuzemském trhu, Festivalem Česká inovace.

Celý text...
Festival Česká inovace 2015: Nedávejte si malé cíle!
Publikováno 27.3.2015

27. března 2015 patřila budova Národní technické knihovny v pražských Dejvicích už 4. ročníku Festivalu Česká inovace. Knihovna otevřela svou prosklenou náruč více než pěti stovkám hostů a stala se na den místem, kde se hledaly cesty jak podpořit firmy a jednotlivce a z nápadů udělat obchodní příležitosti. Festival uspořádala společnost Blue Events a obecně prospěšná společnost Česká inovace. Připravili tak ojedinělou platformu pro malé i velké podnikatele, startupy, zástupce korporací, akcelerátorů, stejně jako vědce a vysokoškolské studenty. Setkání bylo nejen přehlídkou tuzemských inovativních nápadů z rozličných oborů ale také místem pro workshopy, panelové diskuse a výměnu kontaktů. Proběhlo také finále soutěže Česká inovace 2014.

Celý text...
Blue Events vstupují do nové konferenční sezóny se silnějším týmem
Publikováno 16.7.2014

Praha, 16. července 2014 – Lídr českého konferenčního trhu – společnost Blue Events – před startem nové konferenční sezóny posiluje tým. Po necelých dvou letech působení ve firmě se členkou užšího vedení stává Aneta Zímová, která bude z pozice projektové manažerky odpovídat za vybrané odborné kongresy. Z podzimních projektů půjde o konference věnující se komunikaci a marketingu: Mobile Marketing, PR Summit a Primetime for…Internet Jungle.

Celý text...
Společnost Blue Events získala ocenění Business Superbrands
Publikováno 31.3.2014

Praha, 31. března 2014 – Odborná komise Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila společnosti Blue Events cenu Czech Business Superbrands Award 2014, kterou získávají nejlepší B2B značky, působící v České republice.

Celý text...
Nedostatek peněz pro rozvoj firmy? Na vině je často neefektivní nákup
Publikováno 23.4.2013

Praha, 23. dubna 2013 – Jak nakupovat efektivně? To je základní otázka, kterou si v dnešní době kladou majitelé firem, finanční ředitelé, nákupčí i dodavatelé. Tlak na snižování nákladů a zvyšování efektivity se netýká jednotlivého odvětví, ale prostupuje napříč sektory. Úspory dosažené při efektivních nákupech mohou být věnovány na další expanzi společnosti. Na zvýšený zájem o tuto oblast odpovídá společnost Blue Events, která se rozhodla uspořádat 1. výroční setkání nákupních profesionálů – Procurement Forum. Konference se uskuteční 30. 5. 2013 v Clarion Congress Hotelu Prague.

Celý text...
Inovace není technologie, ale stav mysli. Festival Česká inovace 2013 přinesl dobrou náladu a praktické tipy a triky!
Publikováno 7.3.2013

Ve středu 27. února 2013 nepatřila budova Národní technické knihovny v pražských Dejvicích zdaleka jen vědění chtivým studentům. Obsadilo ji totiž i na pět stovek hostů Festivalu České inovace – tedy lidí, kteří cítí, že by se jedinec, tým i celá společnost měli neustále snažit posunout dopředu. Uvědomují si, že je stále co zlepšovat, a proto jsou právě oni zárukou, že vědění v Česku neustrne uspokojené svými dosavadními výsledky.

Celý text...
Unikátní trubička do krku se stala nejlepší českou inovací
Publikováno 28.2.2013

Praha, 27. února 2013 – Nejlepší tuzemskou inovací roku 2012 se stal projekt Degradabilní jícnový stent s degradabilním potahem, který pomáhá pacientům s onemocněním jícnu. Jedná se o trubičku, která rozšíří zúžený jícen například při nádoru, autonehodě nebo v jiné krizové situaci. Hlasovalo pro ni 41 procent účastníků Festivalu Česká inovace, který se konal 27. února v Národní technické knihovně v Praze.

Celý text...
Česká inovace zveřejnila nejlepší tuzemské projekty, vítěze zvolí na festivalu
Publikováno 19.2.2013

Praha, 19. února 2013 – Vrcholící soutěž Česká inovace 2012 zveřejnila 14 nejlepších projektů, ze kterých budou na Festivalu inovátorů ve středu 27. února 2013 zvoleni absolutní vítězové. Celkem se přihlásilo 110 projektů z různých sfér průmyslu, obchodu, vědy nebo státní správy. Finalisty v pěti kategoriích vybírala porota z řad ředitelů firem, vědeckých a akademických pracovníků i novinářů.

Celý text...
Festival Česká inovace 2013 bude praskat ve švech!
Publikováno 14.2.2013

Praha, 14. února 2013 – Přípravy Festivalu Česká inovace 2013 (27. 2. 2013, Národní technická knihovna v Praze) jsou v plném proudu a počet účastníků již dosáhl čísla 400! Dva týdny před jeho konání mají zájemci ještě šanci využít pár desítek posledních míst.

Celý text...
RETAIL SUMMIT 2013 VYHODNOCEN JAKO NEJLEPŠÍ Z HLEDISKA ATMOSFÉRY A PŘÍLEŽITOSTÍ PRO JEDNÁNÍ
Publikováno 12.2.2013

Retail Summit 2013, který se konal v Praze ve dnech 5.-6.února 2013, vyniknul nejen nejvyšší návštěvností, ale také nejlepším hodnocením účastníků ve vztahu k atmosféře a příležitostem pro jednání v devatenáctileté historii. Do velké míry k tomu přispěla i uvolněnější koncepce závěru prvního dne a atraktivní program společenského večera. Kongresové patro hotelu Clarion tak bylo plné debatujících návštěvníků Summitu ještě v pozdních nočních hodinách...

Celý text...
Festival Česká inovace 2013: Akce, která vám vlije energii do žil
Publikováno 22.1.2013

Praha, 21. ledna 2013 – Druhý ročník úspěšného Festivalu Česká inovace, který si pro letošní rok vybral ústřední téma „Jak prodat svůj nápad“ (a to nejen ve smyslu „zpeněžit“) registruje více než měsíc před svým konáním obrovský zájem ze strany účastníků. Organizátoři v Národní technické knihovně v Praze, kde se akce 27. 2. 2013 uskuteční, vyjednávají další prostory. Program tak bude moci sledovat několik set účastníků díky speciálním telemostům.

Celý text...
Retail Summit měsíc před konáním registruje již přes 600 účastníků – nenechte si ujít událost roku!
Publikováno 10.1.2013

Retail Summit 2013 se sice koná až za 4 týdny (5.-6.2.2013), nicméně rekordní přiliv účastníků (počet registrovaných zájemců již překonal hranici 600) svědčí o tom,
že summit si i v 19. roce své existence obhájí pozici největší akce v obchodu ve střední Evropě.

Celý text...
Retail Summit 2013 se zaměří na budoucnost (a jak se jí vůbec dožít)
Publikováno 18.12.2012

Největší setkání klíčových hráčů obchodního trhu ve střední Evropě - Retail Summit 2013, konaný v Clarion Congress Hotelu Praha ve dnech 5. - 6. 2. 2013, má v tuto chvíli již svůj kompletní program. Z pozvánek, které jsou právě distribuovány účastníkům, je na první pohled patrné, že nás čeká nejen intenzivní program této akce, ale zejména velmi náročná budoucnost.

Celý text...
Loyaty Over Gold – věrnostní program není výprodej
Publikováno 7.12.2012

3. ročník konference o zákaznické věrnosti a strategii věrnostních programů se konal 7. listopadu 2012 odpoledne v pražském hotelu Dorint Don Giovanni. Sešlo se na ní více než 60 účastníků.

Cílem konference bylo přinést inspirující informace o nejnovějších strategiích a trendech v oblasti věrnostních programů a dalších nástrojích a technologiích, které podporují spokojenost a loajalitu zákazníků.

Celý text...
Festival Česká inovace – největší setkání inovátorů a lidí s dobrými nápady se rychle blíží
Publikováno 6.12.2012

Praha, 6. prosince 2012 – Druhý ročník úspěšného festivalu Česká inovace, který se bude konat 27. 2. 2013 v pražské NTK, představuje unikátní prostor pro inovátory, firmy i lidi s dobrými nápady, kde se můžou nejen setkat a inspirovat se, ale zároveň získat podporu pro vlastní inovace v soutěži.

Celý text...
MasterCard Europe se stává partnerem Retail Summitu 2013
Publikováno 5.11.2012

 

Společnost MasterCard Europe se stala partnerem Retail Summitu 2013, největšího setkání špiček českého obchodního trhu, které se bude konat na začátku února přístího roku. V rámci propojení tohoto partnerství s dalšími aktivitami MasterCard budou na Retail Summitu vyhlášeny také dvě kategorie ocenění MasterCard Obchodník roku 2012.

Celý text...
Dejte šanci své inovaci!
Publikováno 4.10.2012

 

Česká inovace, za kterou stojí i společnost Blue Events, vyhlašuje druhý ročník soutěže o inovativní nápady

Celý text...
TOMU, KDO MÁ NÁPAD, SVÍTÍ OČI. Co ukázal premiérový Festival Česká inovace
Publikováno 28.2.2012

Čeští podnikatelé, kteří svůj úspěch staví na inovacích a díky nim dobývají svět, se v nebývalé koncentraci sešli, aby předali své zkušenosti. Stalo se tak v rámci premiérového Festivalu Česká inovace, který se uskutečnil 22. února 2012 v Národní technické knihovně v Praze. Pro publikum, které tvořilo přes 300 zástupců firem, akademické sféry, studentů a jednotlivců, kteří správnou cestu k inovacím teprve hledají, byli ikonami. Respekt si skutečně zaslouží. Nejen proto, že byli sdílní. Jsou totiž šancí pro Českou republiku a její uvadající konkurenceschopnost. Energizující atmosféra, kterou sdíleli všichni účastníci Festivalu, vyslala dobrý signál.

Celý text...
Sledujte online průběh Festivalu Česká inovace prostřednictví live blogu.
Publikováno 21.2.2012

Sledujte online průběh Festivalu Česká inovace prostřednictví live blogu.

Celý text...
VZPOURA ČESKÝCH MANAŽERŮ MÁ TÝDEN PŘED SVOU PREMIÉROU VYPRODÁNO!
Publikováno 14.2.2012

Praha, 14. února 2012 – V Národní technické knihovně v Praze se v rámci prvního ročníku Festivalu Česká inovace sejdou úspěšní i začínající inovátoři, manažeři, podnikatelé, akademičtí pracovníci i studenti vysokých škol, aby se podělili o své nápady a zkušenosti. Na akci, která proběhne 22. února 2012, se již registrovalo více než 250 návštěvníků a kapacita prostor je tak zcela naplněna. Iniciátorem akce je Česká inovace, o.p.s., platforma sdružující osobnosti a úspěšné manažery, kteří se nesmířili se současným stavem úrovně a intenzity inovací daleko zaostávajícími za potenciálem České republiky.

Celý text...
Blue Events vstupují do nového roku s řadou inovací
Publikováno 18.1.2012

Společnost Blue Events, čelní hráč českého konferenčního trhu, vloni výrazně posílila svoji tržní pozici. Do nového roku vstupuje navzdory řadě tržních turbulencí s jasnou strategií dále inovovat, a to jak své produkty, tak i procesy.

Celý text...