Být jednoduchý není jednoduché, ale umožní to vytvořit neodolatelnou značku
Publikováno 23.9.2016

Praha 23. 9. 2016. Téma letošního ročníku odborné konference Jak vytvořit neodolatelnou značku zaujalo brand managery a odborníky na řízení a rozvoj značek natolik, že sál pražského Slovanského domu byl zcela zaplněn a organizátoři z Blue Events museli několik dní před akcí zastavit registraci. Neodolatelné značky, jejich růst a umírání, příběhy úspěšných i těch, které vstaly z popela, si zaujatě vyslechly téměř čtyři stovky marketérů. Hlavní řečník konference Ken Segall představil magickou koncepci jednoduchosti inspirovanou především jeho dvanáctiletou spoluprací se Stevem Jobsem, ale též 40 leadery z celého světa.

Celý text...
Brand Management 2016 představí kromě atraktivního programu i konferenční mobilní aplikaci.
Publikováno 19.9.2016

Jedním z témat, jimiž se bude 21. 9. 2016 ve Slovanském domě zabývat letošní Brand Management, je jak pečovat o zákazníky v nové všudypřítomné a propojené digitální době. A protože i organizátoři nechtějí v péči o účastníky akce zůstat pozadu, připravili pro ně konferenční mobilní aplikaci, která jim poskytne nejen užitečné informace, ale usnadní i kontakt s řečníky a dalšími účastníky.

Celý text...
Program konference Brand Management 2016 zveřejněn. Vyvážené zastoupení odvětví i firem v různých fázích vývoje avizuje velmi zajímavou diskusi o řízení značek.
Publikováno 21.7.2016

Praha 21. 7. 2016; Konference Brand Management 2016 se 21. 9. 2016 zaměří na to, jak vytvořit a dále rozvíjet neodolatelnou značku. Kromě mezinárodní hvězdy - klíčového řečníka Kena Segalla, který těsně spolupracoval se Stevem Jobsem, na ní vystoupí i řada domácích manažerů a expertů. Ti reprezentují rozmanitá odvětví a přicházejí z firem v různém stádiu rozvoje – od start-upů až po firmy s dlouhou historií. Konference tak vytvoří unikátní platformu pro dialog mezi těmi, kteří se doposud míjeli. To je nepochybně velmi zajímavá šance na získání nových inspirací pro všechny, kteří vlastní, řídí či jinak ovlivňují osud značek na našem trhu.

Celý text...
Myslete jednoduše! Bestseller Kena Segalla vychází i v češtině
Publikováno 20.7.2016

Praha 20. 7. 2016; Ken Segall před několika týdny vydal svoji novou knihu „Myslete jednoduše – jak chytří lidé poráží komplexitu“. Ta se koncem září objeví i v českém překladu a dne 21. 9. 2016 autor osobně představí její klíčové myšlenky na konferenci Brand Management 2016.

Celý text...
Blue Events oznamují změnu v managementu
Publikováno 13.6.2016

Leader českých byznys konferencí Blue Events slaví pětadvacet let působení na trhu a současně prochází řadou výrazných změn. Do role jednatelky se posouvá Aneta Zímová (28), která již čtyři roky ve firmě působí a samostatně řídí řadu konferenčních i interních projektů. Nyní dostává velkou příležitost navázat na předchozí osobnosti v čele Blue Events a možnost posunout tým i celou firmu zase o kus výše. "S pokorou a radostí přebírám štafetu ve vedení modrého týmu a moc se těším na novou konferenční etapu, kterou se společníky a týmem pro naše účastníky, řečníky i partnery rozbíháme".

Celý text...
Internet Jungle 2016: Bez strategie k efektivním řešením na internetu cesta nevede
Publikováno 2.6.2016

Praha, 1. 6. 2016 – Druhý díl ze série Primetime for… věnovaný internetové džungli přilákal do Národní technické knihovny na 190 zástupců firem, se širokým zastoupením marketingových manažerů. Odborníci ve čtyřech programových blocích pokryli to nejzajímavější z oblasti strategie, sociálních sítí, výkonnostní reklamy i tvorby a distribuce obsahu. Napříč prezentacemi zaznívala potřeba propojovat onlinové aktivity s celofiremní strategií a vyhodnocovat přínos pro byznys.

Celý text...
Konference Brand Management 2016 poradí, jak vytvořit neodolatelnou značku
Publikováno 30.5.2016

Brand Management 2016 se zaměří na to, jak vytvořit neodolatelnou značku. A již dopředu avizuje základní recept: Jednoduše. Dokázal to Steve Jobs, proč by to neměli dokázat brand manažeři a další zainteresovaní marketingoví profesionálové na českém a slovenském trhu? Po loňském úspěchu Jima Stengela organizátoři z Blue Events přináší další hvězdu světového marketingu, Kena Segalla, který se úzce podílel na fenomenálním úspěchu Apple i dalších velkých značek. Právě letos o tom napsal svoji novou knihu Think Simple. Spolu s ním v nabitém programu vystoupí také řada našich tvůrců značek – majitelů firem, marketingových ředitelů a samozřejmě i brand manažerů.

Celý text...
Jak se zorientovat v džungli internetového marketingu
Publikováno 10.5.2016

Praha, 10. května 2016 - Efektivním řešením, která firmě vydělají peníze pomocí internetu, se bude věnovat další díl série Primetime for … Internet Jungle. Konference, jež je integrální součástí portfolia společnosti Blue Events, představí marketingovým ředitelům a manažerům novinky internetové džungle. Srozumitelně a s důrazem na přínos jednotlivých nástrojů pro marketingovou strategii.

Celý text...
Jak chytře využít data k velkému byznysu
Publikováno 25.2.2016

Praha, 24. 2. 2016 - V pořadí druhá konference s názvem Primetime for… Big Data proběhla 24. února 2016 v pražské Národní technické knihovně s hojnou návštěvností více jak dvou set účastníků. Ti si mohli poslechnout studie a názory řady odborníků ve vyváženém programu, ve kterém vystoupili jak zástupci IT, kteří velká data zpracovávají, tak nejvýše postavení finanční pracovníci a zástupci vedení, kteří rozhodují o strategii a rozpočtu.

Celý text...
Retail Summit zvítězil v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards
Publikováno 10.2.2016

Společnost AV MEDIA zvítězila v letošním ročníku mezinárodní soutěže InAVation Awards v kategorii Live Event, a to s konferencí Retail Summit 2015. Navázala tak na loňský úspěch s projektem Olympijský park Soči – Letná, který zvítězil v té samé kategorii. V desátém ročníku mezinárodní soutěže, která je součástí veletrhu ISE 2016, tak společnost uspěla jako jediný zástupce z České republiky v konkurenci téměř 150 přihlášených projektů z celé Evropy, Středního Východu a Afriky.

Celý text...
Jak díky mobilnímu marketingu vydělat
Publikováno 27.11.2015

Praha 27. 11. 2015 Třetí ročník odborné konference Mobile Marketing 2015 v Národní technické knihovně v Praze nabídl sto padesáti účastníkům aktuální témata o mobilním životě českých spotřebitelů, měnícím se zákaznickém chování, nových výzvách pro marketéry a strategiích lídrů trhu. Mapoval nové trendy z pohledu zákazníků i dodavatelů. Přinesl také příklady realizovaných kampaní a řešení, které firmám pomohly posunout se v byznysu kupředu.

Celý text...
Jak posílit roli PR ve firmě: odvahu, pokoru a klid
Publikováno 21.10.2015

Praha, 21. října 2015 – Již po sedmé se letos setkali odborníci a příznivci public relations na prestižní oborové konferenci PR Summit. Zastřešující téma Jak posílit roli PR ve firmě bylo detailně popsáno, prodiskutováno a zhodnoceno v šesti blocích zaměřených na vztah PR k top managementu, tři dimenze médií, strategii komunikace, integraci nových a tradičních médií nebo PR a komunikaci ve státní správě. Součástí konference byla i sedmá přímá volba Osobnosti roku, kterou se stala Lucie Bittalová, nominovaná především za projekt Měsíc Raka. V průběhu Summitu jeho účastníci rozhodli o vítězi kultovní prezentační soutěže RICPIC „Co udělat proto, abychom babičce nemuseli vysvětlovat, co je to public relations? Zvítězila Pavlína Louženská ze Zoot. Do pražského pláce Žofín, kde se konference konala, přišly necelé tři stovky účastníků. Summit tradičně připravila společnost Blue Events ve spolupráci s Asociací Public Relations Agentur.

Celý text...
HR 2.0 Čas na změnu
Publikováno 14.10.2015

Praha 14. 10. 2010 – Jubilejní desátý ročník oborové konference HR Management o změnách, současných trendech a nové fázi vývoje HR se odehrál v pražském Slovanském domě a zaujal více než 180 účastníků. Mezi hlavní témata setkání patřily spolupráce HR se členy TOP managementu, HR marketing na sociálních sítích nebo nové směry v náboru. Hlavním řečníkem byl vizionář Bruce Morton se svým náhledem na „nový svět práce“. Součástí konference bylo i finále ocenění Osobnost HR 2015 a soutěžní představení nejlepších českých HR projektů soutěže Cena personalistů 2015. Konferenci organizovaly Blue Events ve spolupráci s časopisem Moderní řízení.

Celý text...
Úspěšná značka = ambiciózní cíle + pochopení zákazníků + být vždy po ruce... a spousta energie!
Publikováno 25.9.2015

Blue Events, vedoucí společnost na trhu v oblasti marketingových konferencí, se letos rozhodly rozšířit své portfolio o nový projekt: Brand Management. Premiérový ročník s podtitulem Značka jako cíl nebo nástroj? odstartoval výroční setkání brand managerů a dalších odborníků zabývajících se rozvojem a řízením značek. Setkání více než tří set profesionálů, kteří věří, že značka je daleko více než grafický symbol, proběhlo v pražském Slovanském domě. Hvězdami programu byli nejen guru globálního marketingu Jim Stengel, ale též více než desítka těch, kdo z různých pozicí řídí úspěšné značky na českém trhu. O své znalosti se tak podělil majitelé a generální ředitelé firem i reprezentanti marketing a brand managementu.

Celý text...
Ekonomická konjunktura vynáší HR na výsluní zájmu. Organizační připravenost v oblasti pracovních sil se stává stimulem či brzdou rozvoje firem!
Publikováno 22.9.2015

Praha, 22. září 2015 – Dobrá práce HR oddělení a efektivní strategické plánování pracovních sil se s nástupem konjunktury stává mnohem více než dříve zásadní pro úspěch firem. Nastává „Time for a change“ – ideální doba na posílení pozice HR v rámci jejich organizační struktury. Pod stejným titulem se bude v Praze dne 14. října konat 10. ročník konference HR Management, který se mj. zaměří na moderní nástroje práce personalistů.

Celý text...
Světové HR trendy v Praze! Zahraniční key note v otevřené diskuzi s předními českými manažery.
Publikováno 9.9.2015

Praha, 9. září 2015 – Jubilejní desátý ročník odborné konference HR Management se uskuteční 14. 10. 2015 ve Slovanském domě v Praze. V rámci svého programu s názvem HR 2.0: Time for a change! představí mimo jiné také uznávaného zahraničního speakera.

Celý text...
Hlavním řečníkem HR Management se stane Bruce Morton – názorový lídr a globální inovátor v oblasti rozvoje lidského kapitálu s více než 30letými zkušenostmi.
Publikováno 25.8.2015

Bruce Morton vede tým pro inovace ve společnosti Allegis Global Solutions, která hledá firmám talenty z celého světa. Nejnovější inovací jeho týmu je vybudování dynamické integrované technologické platformy, která umožňuje kombinací různých digitálních náborových technologií vytvořit žijící a angažovanou talent komunitu, velmi odlišnou od té, kterou lze vybudovat tradičními statickými metodami. O zkušenostech z „nového světa práce“ bude Bruce Morton hovořit v říjnu na HRM konferenci v Praze.

Celý text...
Premiérový ročník konference Brand Management přiváží světovou jedničku v oblasti budování a řízení značek
Publikováno 27.5.2015

Praha, 27. května 2015 – Premiéra konference Brand Management, konaná 23. září 2015 ve Slovanském domě v Praze, přivítá Jima Stengela, vizionáře a marketingového guru, který působil řadu let jako globální marketingový ředitel Procter & Gamble, jedné z nejobdivovanějších společností v oblasti brand buildingu na světě. Celodenní program se zaměří na diskusi o tom, zda je značka velkým cílem a filozofií definující strategii firmy či „jen" cestou a nástrojem, jak naplnit dílčí úkoly.

Celý text...
Jak vrátit do marketingu radost? Myslete jinak a nebojte se zapojit ostatní
Publikováno 16.5.2015

Praha, 14. května 2015 – 16. ročník konference Marketing Management byl zasvěcen otázce, jak vrátit do marketingové branže radost. Dvacítka tuzemských i zahraničních řečníků mluvila o proměně myšlení, odlišném způsobu exekuce kampaní i o tom, jak z lidí udělat ambasadory značky. Přítomným odborníkům naslouchaly dvě stovky marketérů z řady významných firem i agentur. Konference kromě bohatého programu nabídla přehlídku finalistů ocenění Marketingový počin roku 2014/15. Bodovaly Air Bank a COOP Jednota Slovensko.

Celý text...
Marketingový počin zná své vítěze za ČR i SR. Zvítězily kampaně Air Bank a Coop Jednota Slovensko
Publikováno 15.5.2015

Praha, 14. května 2015 – 16. ročník konference Marketing Management, který proběhl v Divadle ARCHA, přinesl kromě bohatého odborného programu také vyhlášení vítězů ocenění Marketingový počin roku 2014/15. Za český trh bodovala Air Bank se známými spoty o bankéřích. Ze slovenských kampaní se nejvíce líbila série spotů COOP Jednota, ve které vystupuje humorná dvojice bači a jeho pomocníka.

Celý text...
Jaké reklamy přinášejí radost spotřebitelům? V České republice vítězí Air Bank, Kofola a Kaufland, na Slovensku ŠKODA AUTO a COOP Jednota Slovensko!
Publikováno 27.4.2015

Praha, 27. dubna 2015 – letošní již 16. ročník konference Marketing Management, který se uskuteční 14. května 2015 v Divadle ARCHA, přinese přehlídku těch nejlepších kampaní, které zaujaly odbornou veřejnost v konfrontaci s tím, co se líbí zákazníkům a spotřebitelům. Již potřetí v řadě to u příležitosti konference zjišťoval spotřebitelský výzkum GfK. Chcete vědět, kdo je vítězem jednotlivých kategorií a získává ocenění Marketingový počin roku 2014/15 v ČR a SR? Čtěte dále! Zástupci vítězných komunikačních kampaní se zúčastní konference Marketing Management, aby se v rámci programu utkali a titul absolutního vítěze za každý z obou trhů.

Celý text...
Blue Events a Česká inovace o.p.s. završily spolupráci čtvrtým ročníkem největší akce pro inovátory v ČR
Publikováno 23.4.2015

Praha, 23. dubna 2015 – Po čtyřech letech končí spolupráce společnosti Blue Events a České inovace o.p.s., subjektů, které stojí za největším setkáním inovátorů na tuzemském trhu, Festivalem Česká inovace.

Celý text...
Zapomeňte na velká data. Důležitá jsou data pro byznys
Publikováno 20.4.2015

Další konference z cyklu Primetime for …. Big Data se konala 15. dubna 2015 v pražské Národní technické knihovně. Nabídla 250 účastníkům inspiraci, vyzkoušené tipy a případové studie, které pomohou zorientovat se v proměnlivém světě velkých dat. Přítomní marketingoví ředitelé, konzultanti a datoví analytici si mohli vybrat mezi devatenácti zasvěcenými prezentacemi.

Celý text...
Jaké reklamní kampaně přinášejí radost spotřebitelům a jaké komunikačním odborníkům?
Publikováno 10.4.2015

Praha, 10. dubna 2015 – Letošní již 16. ročník konference Marketing Management, který se uskuteční 14. května 2015 v Divadle ARCHA, přinese zajímavou přehlídku toho nejlepšího, co rozradostnilo odbornou veřejnost v konfrontaci s tím, co se líbí zákazníkům a spotřebitelům. Součástí programu bude již potřetí vyhlášení výsledků soutěže Marketingový počin roku v ČR a SR na základě výzkumu GfK.

Celý text...
Program 16. ročníku konference Marketing Management si klade otázku Jak vrátit do marketingu RADOST?
Publikováno 18.3.2015

Praha, 18.3.2015 - Téma, které si vybral 16. ročník kongresu Marketing Management (14.5.2015 v divadle Archa v Praze), je velmi těžko uchopitelné. Přesto stojí za to, se o to pokusit, protože v dnešní uspěchané a stresující době je RADOST stále vzácnějším kořením nebo životabudičem. Umíme-li zažívat a šířit radost, snáze se přeneseme přes úskalí a nezdary..

Celý text...
Jak se stát králem internetové džungle? Nepanikařte, když novinky přicházejí neustále a není jim konec
Publikováno 20.11.2014

Praha, 20. listopadu 2014 – Třetí díl populární série konferencí Primetime for … nabídl v Národní technické knihovně více než 230 účastníkům vodítka, jak se zorientovat a nezabloudit v proměnlivém světě internetové džungle. Přinesl marketingovým ředitelům a manažerům potřebnou čerstvou a energií nabitou cestovní mapu pro kvalifikovaná rozhodnutí, kam se vydat a v on-line marketingu nezabloudit. Konferenci, která dala prostor dvacítce prezentací uspořádaným do čtyř bloků, připravila společnost Blue Events.

Celý text...
Řízení lidských zdrojů je řemeslo, říká nositelka ceny Osobnost HR 2014
Publikováno 11.11.2014

Původním povoláním je Monika Rousová speciální pedagožka pro děti s postižením. Teď kombinuje tři profese: je personalistka, koučka a soukromá terapeutka. Právě tahle pestrost ji prý baví, říká Rousová, čerstvá nositelka ceny Osobnost HR 2014.

Celý text...
PR Summit 2014: PR nikdy nebylo silnější, budoucnost je v integraci
Publikováno 23.10.2014

Praha, 23. října 2014 – Šestý ročník prestižní oborové konference PR Summit Hranice byly zbořeny, Public Relations na prahu nové éry byl zaměřen na příležitosti a hrozby rozvolněných hranic mezi PR a marketingem, stejně jako na možnosti a výzvy měření efektivity PR, analýzu a kombinování „velkých dat“, komunikaci státní správy, content huby, sociální PR a propojování tradičních a nových komunikačních kanálů. Součástí konference byla i šestá přímá volba PR Osobnosti roku. Vítězem se stal kavárník a kulturní aktivista Ondřej Kobza, nominovaný za angažovanost ve veřejném prostoru. V průběhu konference jeho účastníci rozhodli o vítězi prezentační soutěže RICPIC „Jak na Václavské náměstí dostat dnes 100 000 lidí“. Zvítězil Roman Maco, KPMG, který k sofistikovanému řešení došel za využití vlastního „geniálního“ softwaru Idea Evaluator. Do pražského pláce Žofín přišlo rekordních 260 účastníků. Summit tradičně organizovala společnost Blue Events ve spolupráci s Asociací PR Agentur.

Celý text...
Pestrost obohacuje
Publikováno 16.10.2014

Praha 15. 10. 2014 Devátý ročník celodenní konference HR Management o vytváření a rozvoji různorodých pracovních týmů se odehrával v pražském hotelu Pyramida a zaujal více než 180 účastníků. 19 řečníků a 12 aktivních panelistů odpoledních diskusí se zabývalo pestrými pracovní týmy: jejich bariérami a hranicemi, řízením multikulturních týmů a různých generací na pracovišti nebo firemní kulturou a nekulturou. Součástí konference bylo i finále ocenění Osobnost HR 2014 a soutěže o Cenu personalistů. Konferenci organizovala společnost Blue Events ve spolupráci s odborným měsíčníkem Moderní řízení vydavatelství Economia a Klubem zaměstnavatelů.

Celý text...
MOBILNÍ MARKETING JDE JEN JEDNÍM SMĚREM: NAHORU
Publikováno 3.10.2014

Praha, 3. října 2014 – Druhý ročník celodenní konference Mobile Marketing 2014, který se odehrával v moderních prostorách Národní technické knihovny, zaujal více než 200 aktivních účastníků. 15 řečníků a účastníků panelové diskuse se zaměřilo na představení světových trendů a novinek, tipy a triky pro mobilní strategii, způsoby, jak se posunout od mobilního marketingu k mobilnímu byznysu až po kreativní case studies toho nejlepšího v ČR i v zahraničí. Konferenci organizovala společnost Blue Events ve spolupráci se slovenskými TheMarketers.biz.

Celý text...
MOBILE-POCKET VSTUPUJE NA ČESKÝ TRH
Publikováno 3.10.2014

Praha, 3. října 2014 – Nová aplikace Mobile Pocket, která umožňuje stáhnout si do chytrého zařízení věrnostní karty a speciální nabídky od obchodníků, byla představena na konferenci Mobile Marketing 2014. Druhý ročník této úspěšné akce se konal tuto středu v Národní technické knihovně za přítomnosti více než dvou stovek účastníků.

Celý text...
MOBILNÍ MARKETING OVLIVŇUJE VÝZNAMNĚ BYZNYS 1/2 VŠECH FIREM, KTERÉ JEJ POUŽÍVAJÍ
Publikováno 3.10.2014

Praha, 3. října 2014 – Toto a další zjištění vyplývají z bleskové ankety, do které se zapojila více než stovka marketingových ředitelů a odborníků na konferenci Mobile Marketing 2014. Postoj firem k mobilnímu marketingu a názor na uživatelské zvyklosti zjišťovala společnost GfK.

Celý text...
Bez diverzity není kreativita
Publikováno 30.9.2014

Kouzlo diverzity je ve vzájemném sdílení nehledě na rozdílnosti, jaký a odkud člověk zrovna je. 9. ročník odborné konference HR managementu, která se uskuteční už za dva týdny (15.10.2014 v OREA hotelu Pyramida v Praze) přinese příklady, jak takové sdílení obohacuje týmy, nabíjí zaměstnance energií a přináší motivující sílu, díky níž práce začne lidi víc bavit.

Celý text...
Finalisté PR osobnosti roku 2014 jsou již známi
Publikováno 11.9.2014

Praha, 11. 9. 2014. Cenu PR osobnost roku (dříve PR manažer roku) udělí letos již pošesté Asociace Public Relations Agentur – APRA. PR osobnost roku vybere ze shortlistu pěti nominovaných odborná veřejnost, a to přímo v průběhu PR Summitu 2014.

Celý text...
Zeptali jsme se keynote řečníka konference Loyalty over Gold, s čím přijíždí do Prahy ..
Publikováno 3.9.2014

V září navštíví Českou republiku Bram Alkema. Vystoupí jako keynote řečník na konferenci Loyalty over Gold, která se koná 24. září v Impact HUB Praha. Bram Alkema, jakožto špičkový řečník specializovaný na otázky managementu v oblasti marketingu, inovací a rozvoje vztahu se zákazníky přijíždí do Prahy, aby českým marketérům poradil, jak získat a udržet své zákazníky.

Celý text...
Tradiční HR konference přináší diverzitu jako zásadní téma, které ovlivní podobu a fungování budoucího pracovního trhu
Publikováno 26.8.2014

Praha, 26. 8. 2014 - Nejnavštěvovanější odborná HR událost v ČR, říjnová konference HR Management (15. 10.2014), právě zveřejnila svůj program zaměřený na pestrou a flexibilní budoucnost pracovního trhu. Předpokládaná zvýšená diverzita pracovních týmů může přinést mnohé výhody, ale jen pokud se management firem s ní naučí efektivně využívat. Organizátoři pozvali do programu konference pětadvacítku řečníků a panelistů, kteří na konkrétních příkladech zdokumentují, jak jsou připraveni na bouřlivé změny, které nás ve světě práce čekají, akcelerovány vpádem moderních technologií či nových zákonů.

Celý text...
Do Prahy míří mezinárodně uznávaným odborník na marketing, aby poradil, jak na zákaznickou loajalitu
Publikováno 21.8.2014

Praha, 21. srpna 2014 – V září navštíví Českou republiku Bram Alkema, uznávaný odborník z Nizozemska, aby českým marketérům poradil, jak získat a udržet zákazníky. Bram Alkema vystoupí na konferenci Loyalty Over Gold, která se koná 24. 9. 2014 v pražském HUBu.

Celý text...
Blue Events vstupují do nové konferenční sezóny se silnějším týmem
Publikováno 16.7.2014

Praha, 16. července 2014 – Lídr českého konferenčního trhu – společnost Blue Events – před startem nové konferenční sezóny posiluje tým. Po necelých dvou letech působení ve firmě se členkou užšího vedení stává Aneta Zímová, která bude z pozice projektové manažerky odpovídat za vybrané odborné kongresy. Z podzimních projektů půjde o konference věnující se komunikaci a marketingu: Mobile Marketing, PR Summit a Primetime for…Internet Jungle.

Celý text...
Jak zaujmout v dnešní překomunikované době
Publikováno 14.5.2014

Bylo tématem jubilejního15. ročníku oborové konference Marketing Management, která se konala 14. 5. 2014 na pražském Žofíně a již podruhé byla spojena s vyhlašováním ceny Marketingový počin roku. Hlavním řečníkem konference byl Dave Trott, legendární copywriter,kreativní ředitel, expert na propojování tradičních marketingových nástrojů a nových médií a zakladatel několika známých londýnských reklamních agentur. Osmnáctka dalších přenášejících z Čech, Slovenska a Velké Británie se ve svých příspěvcích věnovala autentickému dialogu se zákazníky, kreativitě, dravému myšlení, síle a významu značky v překomunikované době i neobvyklému tématu hudby ve službách značky. Na tvorbě česko – slovenského programu, který zaujal více než 300 účastníků, spolupracovala společnost Blue Events se slovenskými TheMarketers.biz.

Celý text...
Kdo si letos odnese ocenění za Marketingový počin roku z pohledu spotřebitelů?
Publikováno 7.5.2014

Praha, 7. května 2014 – Na 15. ročníku konference Marketing Management účastníci v přímém hlasování rozhodnou o vítězi ocenění Marketingový počin roku 2013/14 za Českou a Slovenskou republiku. Finalisté vzešli z výzkumu GfK Czech a GfK Slovakia, který mapuje zajímavé marketingové aktivity na českém a slovenském trhu za posledních 12 měsíců z pohledu spotřebitelů. Za český trh se spolu utkají kampaně značek Hyundai, Martinus.cz a Vodafone. Slovenské barvy budou reprezentovat zástupci Martinus.sk, Slovak Telekom a Tesco Stores SK.

Celý text...
Společnost Blue Events získala ocenění Business Superbrands
Publikováno 31.3.2014

Praha, 31. března 2014 – Odborná komise Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila společnosti Blue Events cenu Czech Business Superbrands Award 2014, kterou získávají nejlepší B2B značky, působící v České republice.

Celý text...
Budoucnost se děje teď!
Publikováno 24.10.2013

Praha, 24. října 2013 – V pořadí již pátý ročník největšího setkání českých profesionálů v public relations - PR Summit 2013 byl zaměřen na nové trendy v PR, změny v médiích a nové výzvy v komunikaci značek. Součástí konference byla i pátá přímá volba PR Osobnosti roku, kterou se stal Marek Pražák, Managing Partner ve Svengali Communications. Byl nominován za prezidentskou kampaň pro Karla Schwarzenberga. Do pražského pláce Žofín přišlo více než 230 účastníků, tedy rekordní počet. Nárůst zájmu o třetinu oproti loňsku lze přičíst zajímavějšímu programu a rovněž úspěšnému etablování tématu PR jako transparentního nástroje pro státní správu, kterému byl věnován odpolední workshop. K dobré atmosféře Summitu přispěla příjemná a profesionální moderace Daniely Písařovicové a také interaktivní hlasování účastníků k diskutovaným tématům. PR Summit tradičně organizovala společnost Blue Events ve spolupráci s Asociací Public Relations Agentur.

Celý text...
Cenu Raiffeisenbank Osobnost HR 2013 získala Eva Tmejová ze společnosti Dalkia
Publikováno 17.10.2013

Ve středu 16. října 2013 se v pražském OREA Hotelu Pyramida konala konference HR Management 2013, na které byli zvoleni vítězové ocenění Raiffeisenbank Osobnost HR 2013. Absolutní vítězkou se stala Eva Tmejová, ředitelka pro lidské zdroje ve společnosti Dalkia.

Celý text...
HR budoucnosti je v návratu ke kořenům – v opětovném pozvednutí základních motivačních hodnot jako je svoboda, smysl a mistrovství v práci. A také v odvaze tyto hodnoty ve firmě prosadit.
Publikováno 17.10.2013

Ve středu 16. října 2013 se v pražském OREA Hotelu Pyramida organizátoři konference HR Management pokusili o zdánlivě nemožné. Ukázat, že v době, kdy v klasických firmách převažuje hledání úspor a zaměstnanci jsou degradováni na „headcount“, který je zapotřebí ořezat, lze současně nacházet inspiraci u společností nového typu, jež dávají zaměstnancům svobodu se uplatnit v práci podle svých nejlepších schopností a tím se stát spolutvůrcem obchodního růstu celé firmy. Necelé dvě stovky účastníků se shodly na tom, že k přeměně klasické firmy na tu „svobodnou“ je zapotřebí nejen velká dávka odvahy, ale především pochopení a podpora ze strany nejvyššího vedení. Přítomní generální ředitelé a příběhy úspěchů jejich firem však byly důkazem, že se to rozhodně vyplatí.

Celý text...
Na PR Summit 2013 míří Marian Salzman, jedna z nejvlivnějších osob amerického PR
Publikováno 15.10.2013

Praha, 15. října 2013 – Na největší setkání PR profesionálů v ČR přijíždí Marian Salzman, šéfka severoamerického HAVAS PR, kterou Business Insider zařadil mezi 25 nejvlivnějších osobností amerického public relations. PR Summit 2013 se koná již příští středu (23. 10.) na Žofíně. Akce již přilákala na dvě stovky profesionálů komunikace z agentur i firemních oddělení. Nebývalý zájem projevili i zástupci státní správy, kteří tvoří čtvrtinu účastníků.

Celý text...
Finále ocenění Raiffeisenbank Osobnost HR 2013 se blíží
Publikováno 14.10.2013


Organizátoři konference HR Management 2013, kde se tradičně koná finále oborového ocenění Osobnost HR, chtějí letos na praktických a konkrétních příkladech ukázat, jak lze přistupovat k HR tak, aby ho klíčoví lidé ve firmách vnímali jako zásadní pro byznys. Účastníci letošního ročníku konference, která se koná ve středu 16. října v OREA Hotelu Pyramida, se tak kromě zapojení do atraktivního odborného programu mohou opět aktivně vyjádřit také při hlasování o vítězi ceny Osobnost HR 2013.

Celý text...
Kdo získá ocenění PR osobnost roku?
Publikováno 12.10.2013

Praha, 12. září 2013 – Cena PR osobnost roku (dříve PR manažer roku) bude v letošním roce udělena Asociací Public Relation Agentur již popáté. PR osobnost roku vybere odborná veřejnost přímo v průběhu PR Summitu 2013, který se koná 23. 10. 2013 na Žofíně.

Celý text...
HR Management 2013: Co musí HR přinést do byznysu?
Publikováno 11.10.2013

Praha, 11. 10. 2013 – Oborový svátek pro profesionály lidských zdrojů se bude konat již za pár dní, ve středu 16. října. I přes nelehké časy a výzvy, se kterými se obor HR na českém trhu setkává, vyslalo spoustu významných firem své HR managery a ředitele. V pražském OREA Hotel Pyramida se tak příští středu sejde na 150 HR profesionálů.

Celý text...
10 nejužitečnějších myšlenek z konference Primetime for…Mobile marketing 2013
Publikováno 7.10.2013

Praha, 7. 10. 2013 – Více než 200 účastníků se sešlo 2. 10. 2013 v Kině Světozor na Primetime for…Mobile marketing. Před velkým plátnem se na pódiu vystřídalo 16 řečníků, kteří se na mobilní marketing podívali z různých úhlů. Od otázky, co to vlastně mobilní marketing je a jaké má nástroje, až po efektivní plánování kampaní, marketing aplikací či ekonomického modelu až po energickou diskuzi zástupců třech největších operátorů.

Celý text...
Přichází konference, která chce ukázat, že se může HR stát pilířem top managementu
Publikováno 28.8.2013

Praha, 28. 8. 2013 - Dlouhodobě nejnavštěvovanější odborná HR událost v ČR, říjnová konference HR Management (16. 10.), odtajnila svůj detailní program s řadou překvapení. Její organizátoři chtějí na praktických a konkrétních příkladech ukázat, jak lze přistupovat k HR tak, aby ho klíčoví lidé ve firmách vnímali jako zásadní pro byznys.

Celý text...
Mobileman, hrdina mobilního marketingu, přináší unikátní projekt, který má podporu velké operátorské trojky
Publikováno 23.8.2013

Praha, 23. 8. 2013 – Populární série konferencí na aktuální téma pokračuje. V říjnu se v Kině Světozor uskuteční Primetime for…Mobile Marketing 2013. Unikátní projekt, který má ve znaku superhrdinu Mobilemana, se silně odlišuje od podobných projektů na trhu. Cílí výhradě na marketingovou komunitu, čemuž je důkladně přizpůsoben program a poprvé v historii se partnery stali všichni tři operátoři: Telefónica, T-Mobile i Vodafone.

Celý text...
Pražský Žofín bude v říjnu patřit českým PR profesionálům a zahraničním hvězdám
Publikováno 17.6.2013

Praha, 17. června 2013 – Již pátý ročník největšího českého odborného setkání profesionálů v oboru PR, komunikačních a mediálních odborníků se uskuteční poprvé v prostorách pražského Paláce Žofín a jeho organizátoři chystají řadu překvapení. Zazní zde vše, co hýbe domácím i zahraničním trhem.

Celý text...
Marketing Management 2013 na Žofín přilákal více než 300 účastníků
Publikováno 15.5.2013

Téma „Kdo si hraje, prodává“ zaujalo 300 účastníků 14. ročníku oborové konference Marketing Management, která se konala 14. 5. 3013 na pražském Žofíně a nově byla spojena s vyhlašováním ceny Agentura roku. Hlavním řečníkem konference byl Ken Segall, blízký spolupracovník Steva Jobse a kreativní ředitel agentury, která stála za nejdůležitějšími kampaněmi Applu. Další přenášející z Čech, Slovenska a Izraele se ve svých příspěvcích doprovázených dobře zvolenými inspirativními příklady věnovali především kreativitě, zábavě, emocím a hrám (gamifikaci) a jejich úloze v marketingové komunikaci. Na tvorbě programu spolupracovala pořádající agentura Blue Events se slovenskými TheMarketers.biz.

Celý text...
Agenturou roku 2012 se stala reklamní agentura Y&R Praha
Publikováno 14.5.2013

Praha 14. května 2013 – Y&R Praha je nejlepší reklamní agenturou působící v České republice. Slavnostní předání cen v rámci čtrnáctého ročníku soutěže Agentura roku 2012 se uskutečnilo 14. května 2013 v prostorách Paláce Žofín, Praha. Soutěž nově pořádala eventová agentura Blue Events ve spolupráci s odborným měsíčníkem Strategie a s Asociací komunikačních agentur (AKA). Soutěž probíhala pod záštitou vydavatelského domu Mladá fronta a. s.

Celý text...
Kdo vyhraje volbu o nejhravější marketingový počin roku 2012?
Publikováno 9.5.2013

Praha, 9. května 2013 – Jaká marketingová kampaň byla v roce 2012 nejhravější? O tom se rozhodne již 14. května 2013 na konferenci Marketing Management, který se letos koná s podtitulem „Kdo si hraje, prodává“. Vítěz bude vybrán v přímé volbě z pěti finalistů a to za český a slovenský trh. Členové programového výboru konference (marketingoví profesionálové z médií a nezávislí experti) vybrali deset nejpovedenějších kousků z česko-slovenského marketingového rybníčku na základě výzkumu, který realizovala firma GfK.

Celý text...
Již za měsíc se uskuteční atraktivní svátek koncentrovaných marketingových událostí v Praze na Žofíně!
Publikováno 15.4.2013

Praha, 15. dubna 2013 – Kongres Marketing Management s podtitulem „Kdo si hraje, prodává“, který se koná 14. května 2013 v Praze na Žofíně a přináší první vystoupení Kena Segalla, kreativního ředitele pro Apple v České republice, láká marketéry napříč obory. Měsíc před akcí je registrována více než stovka účastníků. Atraktivitu události zvyšuje i bezprostředně navazující společenský večer spojený s vyhlášením žebříčku Agentury roku 2012.

Celý text...
Marketing Management 2013 v novém – hvězdní řečníci a aktivní zapojení agentur
Publikováno 4.4.2013

Praha, 3. dubna 2013 – Kongres Marketing Management, který se s podtitulem „Kdo si hraje, prodává“ bude konat 14. 5. 2013 v Praze na Žofíně, představí zábavné a kreativní kampaně předních světových i tuzemských firem. Zajímavými lákadly v programu jsou kreativní ředitel Apple, Ken Segall či Ravid Kuperberg, partner společnosti Mindscapes Izrael. Na odborný celodenní program bezprostředně naváže společenský večer spojený s vyhlášením žebříčku Agentury roku 2012.

Celý text...
Havas PR Prague zlatým partnerem PR Summitu 2013
Publikováno 11.3.2013

Praha, 11. března 2013 - Agentura Havas PR Prague se stala zlatým partnerem PR summitu, největší konference o public relations na českém trhu. Akce se letos uskuteční 23. října a opět nabídne účastníkům informace a inspirativní vystoupení k tématům, která aktuálně hýbou světem PR. Na rozdíl od předchozích ročníků bude Havas PR exkluzivně jediným subjektem na pozici hlavního partnera.

Celý text...
RETAIL SUMMIT 2013 VYHODNOCEN JAKO NEJLEPŠÍ Z HLEDISKA ATMOSFÉRY A PŘÍLEŽITOSTÍ PRO JEDNÁNÍ
Publikováno 12.2.2013

Retail Summit 2013, který se konal v Praze ve dnech 5.-6.února 2013, vyniknul nejen nejvyšší návštěvností, ale také nejlepším hodnocením účastníků ve vztahu k atmosféře a příležitostem pro jednání v devatenáctileté historii. Do velké míry k tomu přispěla i uvolněnější koncepce závěru prvního dne a atraktivní program společenského večera. Kongresové patro hotelu Clarion tak bylo plné debatujících návštěvníků Summitu ještě v pozdních nočních hodinách...

Celý text...
2013: Rok dobrých zpráv
Publikováno 22.1.2013

Rok 2012 byl ve většině médií spojován s přízvisky „katastrofální“, „apokalyptický“ či „poslední“. V české kotlině byl navíc charakterizován „blbou náladou“ a všudypřítomným společenským marasmem, který většina z nás klade za vinu především eskapádám zdejší politické reprezentace.

Jak ale říká James A. Cusumano, úspěšný americký podnikatel a Chairman Chateau Mcely, který žije řadu let v ČR: „Vlastní realitu vytváříme nejprve v našich myslích. Jen na nás záleží, zda budeme žít plný nebo skličující život. Ač se to nezdá, vydat se a kráčet první cestou je mnohem snazší.“ Vzhledem k tomu, že organizování podnětných konferencí, spojování lidí a neustálé hledání nové inspirace je nezbytnou součástí našeho řemesla, rozhodli jsme se připomenout, že dobré zprávy kolem nás existují.

Celý text...
Retail Summit měsíc před konáním registruje již přes 600 účastníků – nenechte si ujít událost roku!
Publikováno 10.1.2013

Retail Summit 2013 se sice koná až za 4 týdny (5.-6.2.2013), nicméně rekordní přiliv účastníků (počet registrovaných zájemců již překonal hranici 600) svědčí o tom,
že summit si i v 19. roce své existence obhájí pozici největší akce v obchodu ve střední Evropě.

Celý text...
Retail Summit 2013 se zaměří na budoucnost (a jak se jí vůbec dožít)
Publikováno 18.12.2012

Největší setkání klíčových hráčů obchodního trhu ve střední Evropě - Retail Summit 2013, konaný v Clarion Congress Hotelu Praha ve dnech 5. - 6. 2. 2013, má v tuto chvíli již svůj kompletní program. Z pozvánek, které jsou právě distribuovány účastníkům, je na první pohled patrné, že nás čeká nejen intenzivní program této akce, ale zejména velmi náročná budoucnost.

Celý text...
Loyaty Over Gold – věrnostní program není výprodej
Publikováno 7.12.2012

3. ročník konference o zákaznické věrnosti a strategii věrnostních programů se konal 7. listopadu 2012 odpoledne v pražském hotelu Dorint Don Giovanni. Sešlo se na ní více než 60 účastníků.

Cílem konference bylo přinést inspirující informace o nejnovějších strategiích a trendech v oblasti věrnostních programů a dalších nástrojích a technologiích, které podporují spokojenost a loajalitu zákazníků.

Celý text...
Prime Time for ... All About Facebook
Publikováno 1.12.2012

První ročník unikátní česko – slovenské konference o komunikaci a marketingu na Facebooku se konal 29. 11. ve vršovickém Biu Vzlet za účasti 250 motivovaných marketérů a specialistů na sociální sítě. Heslo „Když nejsi na Facebooku - neexistuješ“ se dnes týká nejen jednotlivců, ale i firem, značek a výrobků. Marketingová a PR oddělení plánují nové komunikační strategie, které zahrnují nejen webové stránky a firemní blogy, ale také sociální sítě, především Facebook.

Konference měla 4 bloky. V prvních třech dostali prostor inspirativní odborníci na Facebook, kteří se věnovali tématice dat a statistiky, návodům, jak navrhovat a spravovat firemní profily a důležitému vztahu marketingu a Facebooku. Setkání korunoval poslední blok s případovými studiemi a facebookovými inovativními řešeními. Konferenci moderovali Pavel Kotyza, Blue Events a Peter Šebo, TheMarketers.biz.

Celý text...
„Firma, která Facebook nezahrne do média mixu, hrubě opomíjí důležitý komunikační kanál,“ říká Pavel Kotyza, odborník na nové formy komunikace a spoluorganizátor konference All About Facebook.
Publikováno 19.11.2012

Myslíte si, že pro efektivní komunikaci na Facebooku stačí založit stránku a potom ji nechat žít vlastním životem? Mýlíte se. „Představa o tom, že si stačí udělat Facebook stránku a pak to tam dávat, je cesta do pekel a zničená příležitost,“ říká Pavel Kotyza. Odborník na sociální média a nové formy komunikace společně s týmem Blue Events a pod odbornou záštitou slovenských TheMarketers.biz, připravili konferenci All About Facebook, která se bude konat 29. 11. 2012 v prostorách pražského Kina Vzlet.

Celý text...
MasterCard Europe se stává partnerem Retail Summitu 2013
Publikováno 5.11.2012

 

Společnost MasterCard Europe se stala partnerem Retail Summitu 2013, největšího setkání špiček českého obchodního trhu, které se bude konat na začátku února přístího roku. V rámci propojení tohoto partnerství s dalšími aktivitami MasterCard budou na Retail Summitu vyhlášeny také dvě kategorie ocenění MasterCard Obchodník roku 2012.

Celý text...
Hlavní téma letošního PR Summitu by Change management – komunikace při řízení změn
Publikováno 31.10.2012

Zdroj: Marketingové Noviny

Letošní PR Summit, který se konal 23.10.2012 v hotelu OREA Pyramida v Praze, měl hlavní téma Change management, tedy, jak se nejrůznější změny podílejí na změnách přístupu firem a organizací k podnikání či tvorbě hodnot a jak jsou tyto změnu komunikovány integrovanou PR komunikací směrem k veřejnosti.

Celý text...
Pomohli změnit české značky - PR Summit ukázal úspěšné studie znovuzrození tradičních brandů.
Publikováno 30.10.2012

Zdroj: MaM.cz

Méně někdy znamená více, říká staré české přísloví. To, že je pravdivé, dosvědčil i letošní PR Summit s tématem „Change management“, který ve spolupráci s Blue Events zorganizovala v pražském Orea hotelu Pryamida Asociace public relations agentur (APRA). Letos se totiž APRA zaměřila nejen na samotné PR, ale zasadila je mnohem více do hlubšího kontextu marketingové komunikace, jejíž je PR neodmyslitelnou součástí. I když někteří píáristé žehrali na to, že summit je až moc marketingový, je pravdou, že účastníky netvořili jenom lidé z PR, ale také z marketingu. Řada z nich ve funkcích, které zastávají, snoubí marketing a PR.

Celý text...
PR Summit 2012: Změň se, nebo zemřeš – jak komunikovat, když se všechno mění
Publikováno 25.10.2012

Organizátoři v pořadí již čtvrtého PR Summitu - Blue Events a asociace APRA, vybrali pro letošní ročník horké téma „Change Management – komunikace při řízení změn“. Na konferenci měly místo jak zkušenosti expandující české softwarové firmy, tak i změny v nastavení komunikace radnice malého města, stejně jako změna kultury v tradiční pojišťovací společnosti. Odpolední panelová diskuse dala prostor manažerům čtyř tradičních českých značek, které hledaly a našly novou tvář a nový přístup k marketingu a komunikaci se zákazníky. Součástí konference byla ipřímá volba PR Osobnosti roku, kterou se stal David Ondráčka z Transparency International. Závěr programu patřil již tradičně prezentační soutěži komunikačních profesionálů s názvem RIC PIC. Letos na téma prezidentských voleb. Do pražského hotelu Pyramida přišlo více než 160 účastníků konference. Zvýšil se počet účastníků z oblasti veřejné správy a PR manažerů působících tzv. in house.

Celý text...
PR osobností roku 2012 se stal David Ondráčka
Publikováno 23.10.2012

Praha, 23. 10. 2012. Cenu PR osobnost roku udělila letos již počtvrté Asociace Public Relations Agentur – APRA. Z pěti finalistů vybrali účastníci PR Summitu dne 23. 10. 2012 v přímém hlasování vítěze – Davida Ondráčku.

Celý text...
Ve spojení je síla: Oborový svátek HR nabídl unikátní zážitek
Publikováno 18.10.2012

Ve středu 17. října 2012 proběhl v pražském OREA Hotelu Pyramida největší svátek HR v České republice. Do jednoho dne se zkušeným organizátorům společnosti Blue Events a vydavatelství Economia ve spolupráci s Klubem zaměstnavatelů podařilo spojit hned několik oborových akcí. Vznikl tak unikátní projekt, který účastníkům během jednoho dne nabídl možnost diskutovat o současných a budoucích výzvách oboru, načerpat inspiraci z konkrétních HR projektů českých firem a zároveň rozhodnout o tom, kdo získá ocenění Osobnost HR 2012. Celodenní oborový svátek byl završen společenským večerem, na kterém byly uděleny ceny Sodexo Zaměstnavatel roku 2012 a Zaměstnavatel desetiletí. O síle a přitažlivosti přirozeného spojení oborových akcí vypovídá i obrovský zájem ze strany HR profesionálů, kterých se na tuto událost registrovalo více než 250!

Celý text...
All About Facebook: Proč si pro byznys založit Facebook a co dělat, když už na síti jste
Publikováno 10.10.2012

 

Asi s námi budete souhlasit, že před několika lety platilo heslo „Když nejsi na Facebooku – neexistuješ“. Doba, kdy Facebook sloužil pouze k přátelení a pobavení, je ale dávno pryč. Tato sociální síť, která čítá více než miliardu aktivních uživatelů, nabízí unikátní potenciál a nové obchodní příležitosti. Bez obav dnes Facebook můžeme označit za další prodejní i komunikační kanál, který nabízí nové způsoby interakce se zákazníkem.

Celý text...
17. října 2012: Den, kdy svátek neslaví jen Hedvika, ale i všichni HR profesionálové
Publikováno 9.10.2012

Událost roku v oblasti lidských zdrojů - HR Management 2012 - se kvapem blíží a nás velice těší, že i v této neklidné době zaznamenáváme rekordní zájem o účast. Devět dní před konferencí evidujeme více než 150 registrovaných odborníků.

Celý text...
PR osobnost roku zná své finalisty
Publikováno 9.10.2012

Cenu PR osobnost roku udělí letos již počtvrté Asociace Public Relations Agentur – APRA. Pět finalistů je již známo, PR osobnost roku 2012 z nich vyberou v „přímém přenosu“ účastníci PR Summitu dne 23. 10. 2012.

Celý text...
Detailní program konference HR Management 2012 byl právě zveřejněn!
Publikováno 13.9.2012

V těchto dnech byl zveřejněn detailní program 7. ročníku oborové konference HR Management. Ta se letos koná 17. října v prostorách pražského hotelu OREA Pyramida. Loňská rekordní účast ukázala, že akce tohoto ražení má větší potenciál, a proto je letošní 17. říjen koncipován jako svátek pro všechny příznivce a profesionály v oblasti lidských zdrojů a propojuje několik významných a přirozeně souvisejících oborových událostí v rámci jednoho dne. O nepolevujícím zájmu o akci svědčí fakt, že již několik dnů po uveřejnění programu konference organizátoři registrují první stovku účastníků.

Celý text...
PR Summit se zaměří na change management
Publikováno 12.9.2012

Organizátoři PR Summitu, nejvýznamnější konference o public relations na českém trhu, zveřejnili podrobný program čtvrtého ročníku, který se uskuteční 23. října v pražském Orea Hotelu Pyramida. Hlavním tématem je letos change management – role komunikace při řízení změn. Na tom, že právě komunikace hraje při řízení změn klíčovou roli, se shodli CEO vystupující na minulém ročníku.

Celý text...
PR Summit se zaměří na change management
Publikováno 12.7.2012

Čtvrtý ročník Public Relations Summitu, nejvýznamnější konference o public relations na českém trhu, se uskuteční 23. října 2012 v Orea Hotelu Pyramida v Praze. Na minulém summitu, jehož cílem bylo zprostředkovat pohled na PR očima vedení společností, se přítomní CEO shodli, že aktivity public relations jsou naprosto nezbytné především v době, kdy firmy prochází většími změnami. Proto se organizátoři letošního PR Summitu rozhodli v této lince pokračovat a v duchu hesla „Úspěšná společnost se mění dříve, než musí“, vybrali za téma pro letošní ročník „Change Management – komunikace při řízení změn“.

Celý text...
Startuje jubilejní Sodexo Zaměstnavatel roku. Vítězové budou odtajněni v říjnu.
Publikováno 21.6.2012

Desátý ročník ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku zveřejnil výsledky kategorie The Most Desired Company a v říjnu vyhlásí také výroční cenu Zaměstnavatel desetiletí. Vyhlášení a předání všech ocenění proběhne ve středu 17. října v prostorách pražského hotelu OREA Pyramida na úvod společenského večera, jenž navazuje na 7. ročník konference HR Management. Celodenní akce je koncipována jako svátek pro všechny příznivce a profesionály v oblasti lidských zdrojů a propojuje několik významných a přirozeně souvisejících oborových událostí v rámci jediného dne.

Celý text...
Návod pro leadership v krizových dobách? Vášeň nezná strach.
Publikováno 18.6.2012

13. června proběhl v Hotel Boscolo Prague druhý ročník inspirativní konference Leadership for Life zaměřený na sdílení zkušeností českých i zahraničních vrcholových managerů s vedením zaměstnanců, kooperací v kolektivu, s prioritami podnikání v podnikatelské či korporátní sféře a fungováním v dnešní nestabilní době.

Celý text...
„Život je příliš krátký na to, abychom dělali něco, čemu nevěříme,“ zaznělo na druhém ročníku konference Leadership for Life
Publikováno 17.6.2012

Výměna zkušeností z podnikatelského a korporátního prostředí a inspirace pro efektivní řízení byly hlavními tématy druhého ročníku konference Leadership for Life, která proběhla 13. června 2012 v hotelu Boscolo Prague. Bezmála stovce účastníků se představila trojice charismatických spíkrů, špičkových komunikátorů a manažerů z různých koutů světa a oblastí působení. V rámci panelových diskusí se nad principy úspěšného vedení zamýšleli vrcholní manažeři korporací a majitelé českých firem.

Celý text...
Konference Marketing Management zaznamenala pozitivní hodnocení mezi účastníky a též velký ohlas v médiích
Publikováno 16.5.2012

3. května 2012 se v hotelu Boscolo Prague uskutečnila významná akce na poli českého marketingu – konference Marketing Management s podtitulem ‚Nevěřte marketingovým pověrám‘.  Přes 130 účastníků se přesvědčilo, že v marketingu nesmí chybět odvaha, zodpovědnost a inovativní myšlení. Ohlasy na akci z řad účastníků i médií byly velmi pozitivní.

Celý text...
Vyplácí se dělat marketing odvážně, autenticky a komunikovat pravdivě
Publikováno 8.5.2012

Čtvrtek 3. května patřil 13. ročníku konference Marketing Management. Více než 130 účastníků se sešlo v pražském hotelu Boscolo, aby se ujistilo, zda se z českého marketingu ještě nevytratila odvaha. Došlo i na vyvracení marketingových mýtů a omylů. Přestože u agentur i klientů na našem trhu převážně chybí vůle prosazovat odvážnější nápady, některé sdílené domácí a zahraniční příklady byly pro účastníky inspirací a snad i motivací začarovaný kruh české pohodlnosti, apatie a zbabělosti prolomit.

Celý text...
Na co se lze těšit v programu 13. ročníku konference Marketing Management s podtitulem „Šťastná třináctka“? Kromě deseti prezentací marketingových ředitelů a CEO bude na závěr konference zařazen originální diskuzní panel na téma Pravdy a nepravdy v marketingové komunikaci. Více než stovka zatím registrovaných účastníků se přijde přesvědčit, které staré marketingové pravdy již dnes neplatí.
Publikováno 27.4.2012

3. května 2012 vystoupí na Marketing Managementu v hotelu Boscolo Prague špičky českého marketingu i klíčová prezentátorka ze zahraničí, Riki Drori, marketingová ředitelka Googlu pro oblast Východní a Jihovýchodní Evropy. Bude mluvit o inovacích v Googlu a jak se unikátní inovativní přístup promítá do marketingové komunikace celé společnosti. Popíše principy, které tuto inovativnost podporují, jako například: uživatel na prvním místě, otevřenost vítězí, nápady mohou přijít odkudkoliv a od kohokoliv, "think big, start small" a další.

Celý text...
Program marketingové akce roku, 13. ročníku kongresu Marketing Management, zveřejněn.
Publikováno 2.4.2012

13. ročník kongresu Marketing Management s podtitulem „Šťastná třináctka“ jde do světa s výjimečně nabitým programem. Nabízí téměř 20 osobností z řad českého i světového marketingu, kteří se zamyslí nad hledáním toho správného vyváženého mixu odvahy, drzosti a zodpovědnosti v marketingu v dnešní době.

Celý text...
Jako keynote řečník 13. ročníku konference Marketing Management s podtitulem „Šťastná třináctka. Nevěřte (marketingovým) pověrám!“ vystoupí Riki Drori, marketingová ředitelka Googlu. Registrujte se včas!
Publikováno 30.3.2012

Třináctý ročník konference Marketing Management, který se bude konat 3. května v hotelu Boscolo Prague, přivádí do Prahy mimořádné osobnosti. Jednou z nich v roli keynote řečníka bude Riki Drori, marketingová ředitelka Google pro oblast Východní a Jihovýchodní Evropy a zároveň zástupkyně marketingového ředitele pro oblast SEEMEA, která čítá 110 zemí. Od roku 2006, kdy nastoupila do společnosti Google, pracuje Riki systematicky na prohlubování spokojenosti uživatelů se službami Googlu. Řídila mnoho kampaní na podporu produktů pro marketéry a reklamní agentury na celém světě.

Celý text...
Česká cena PR již v běhu a PR Summit na startu!
Publikováno 22.3.2012

V těchto dnech vyhlásila Asociace Public Relations Agentur (APRA) již 7. ročník oborové soutěže Česká cena za PR. Public Relations projekty i jejich dílčí části lze letos přihlašovat do 18 soutěžních kategorií. Na startu stojí také 4. ročník specializované konference PR Summit. Sledujte aktuality a zůstaňte s námi!

Celý text...
Na korupci s humorem aneb PR Summit 2011
Publikováno 3.11.2011
zdroj: marketingové noviny, 24.10.2011; autor: Ondřej Sedláček

 

Celý text...
Ředitelé na PR Summitu: růst firem se neobejde bez investic do public relations
Publikováno 20.10.2011

Třetí ročník konference PUBLIC RELATIONS SUMMIT za účasti CEO předních českých společností potvrdil, že investice do komunikace jsou nezbytné pro růst firem a vytváření důvěry ve značku.
Celý text...
Šestý ročník konference HR Management přinesl rekordní účast, množství novinek a příjemnou a tvořivou atmosféru
Publikováno 7.10.2011
Již 6. ročník konference HR Management, která se uskutečnila 5. října 2011 se nesl v duchu hlavního tématu „Jak motivovat a udržet ve firmách klíčové lidi?“ Téma přilákalo do pražského hotelu Pyramida přes dvě stovky HR manažerů a profesionálů. S velmi příznivým ohlasem se setkaly 2 zásadní novinky: rozhodování o HR osobnosti roku v přímé volbě odborníků - účastníků konference a doplnění programu o paralelní diskusní sekci.
Celý text...
Konference Marketing Management 2011 odhalila, že vítězové dávali v loňském roce menší slevy, než poražení
Publikováno 13.5.2011

Přes 150 účastníků z 92 předních firem z pěti zemí se 11. května sešlo v pražském hotelu Grand Majestic Plaza na konferenci Marketing Management 2011 s mottem „Konec výprodeje – ať žije značka!“. Jejich motivem bylo přání inspirovat se, jak prodávat kvalitu a hodnotu značky bez zbytečného cenového podbízení.

 
 
Celý text...
Tržby řetězců poklesly, zisky ne
Publikováno 24.1.2011

Třetině největších světových řetězců v loňském roce poklesly tržby. Zisky těchto firem však klesající tendenci nezaznamenaly. Tyto společnosti se dokázaly přizpůsobit nepříznivé situaci – zaměřily se na efektivnější chování, a to zejména v oblasti optimalizace skladových zásob, čímž si dokázaly udržet meziroční nárůst zisků. Podobné hospodářské výsledky jako ve světě lze očekávat i v České republice. Dvoudenní konference Retail Summit 2011 přinese v sekci Obchod a svět 3.0. odpovědi na otázky, jakým směrem se bude tuzemský obchod vyvíjet, na co se mají naši obchodníci v příštích letech připravit či jaké trendy v nakupování nás čekají. Zesílí nakupování přes internet a kamenné obchody ustoupí do pozadí?

Celý text...
Retail Summit 2011: 700 registrovaných již 14 dní před akcí
Publikováno 18.1.2011

17. ročník tradiční konference o rozvoji obchodu Retail Summit se pravděpodobně bude moci pochlubit rekordní účastí. 14 dní před konáním akce její organizátoři počítají již téměř 700 registrovaných osob. Program na téma „Innovate or Die!“ slibuje obchodníkům přínos inspirace zvlášť vhodné pro současné období, kdy se ještě stále firmy potýkají s dopady finanční krize. Hlavní myšlenkou letošní konference je tedy kladení důrazu na potřebu inovace v podnikání. Na konferenci se budou moci účastníci seznámit s několika inovačními modely, které se staly trendy poslední doby.

Celý text...
Pseudoinovace Vás nezachrání! Nefalšované inovace ano!
Publikováno 14.1.2011

Tomáš Krásný, Managing Director společnosti GfK Austria, v rozhovoru pro magazín Retail Info promluvil o nadcházejícím ročníku konference Retail Summit, jež letos nese podtitul „Jak přežít? Inovovat.“ Konference tak chce firmám přinést cenné rady, jak jednat v období finanční krize. Jestliže chcete vědět, co dělat a co ne, čtěte dále…

Celý text...
Retail Summit 2011: měsíc před konferencí rekordních 500 registrovaných účastníků
Publikováno 6.1.2011

17. ročník odborné konference Retail Summit již nyní zaznamenává mimořádný zájem ze strany účastníků. Největší setkání klíčových hráčů středoevropského trhu měsíc před akcí registruje 500 přihlášených osob. Hlavní téma letošního ročníku – inovace – je pro mnohé obchodníky v dnešní ekonomicky ne příliš šťastné době velkým lákadlem. Inovace ve smyslu změn podnikatelských strategií a obchodních modelů, které mohou pomoci firmám překonat toto těžké období. Program konference slibuje vystoupení zhruba stovky řečníků a panelistů z řad nejúspěšnějších obchodníků a jejich dodavatelů, zástupců vlády i expertů na danou problematiku. V rámci motta letošní konference „Innovate or Die!“ zazní příspěvky pojednávající o nejzajímavějších inovacích, kterými náš trh disponuje.

Celý text...