Zájem o Retail Summit 2013 je v devatenáctileté historii této konference naprosto nebývalý
Publikováno 24.1.2013

Největší setkání klíčových hráčů obchodního trhu ve střední Evropě, které se koná v Clarion Congress Hotelu Praha ve dnech 5. - 6. 2. 2013, se těší nebývalému zájmu a 12 dní před akcí má již téměř vyprodanou kapacitu. Příjem přihlášek je proto možný jen do 31. ledna.

Přísloví říká, že těžkosti často odhalí u lidí to nejlepší. A také je vedou k pocitům sounáležitosti a potřebě čelit hrozbám (americky „výzvám a příležitostem“) společně. Snad i v tom lze hledat vysvětlení, proč se právě v časech, kdy uspět na trhu je mnohem těžší než dříve, schází na konferencích více účastníků než v letech minulých.

Retail Summit 2013 s podtitulem „Budoucnost... a jak se jí dožít“, konaný v Clarion Congress Centre Praha ve dnech 5. - 6. 2. 2013, nabízí k hromadnému setkání a sdílení nápadů a inspirací, jak dále podnikat na středoevropském obchodním trhu ideální podmínky. V důsledku současné bezprecedentní globální ekonomické situace se velká část spotřebitelské krajiny rychle mění a nutí firmy přehodnocovat zažité postupy, jak provozovat svůj byznys, jak jej komunikovat, s kým a jak spolupracovat. V programu konference vystoupí téměř stovka řečníků a panelistů s vizemi, jak lze přemýšlet o podnikání nově, jakými jinými způsoby lze získat a oslovit rozmanitou a náročnou klientelu, i s nápady na maličkosti, které mohou vést k velkým výsledkům. Unikátní příležitost pro neformální setkání a výměnu názorů představuje i společenský večer s podtitulem Kdo se vznáší, vidí dál!, jehož součástí bude vystoupení Cirku La Putyka.

Organizátoři retail Summitu však avizují, že vzhledem k nebývalému zájmu (rekordní počet již více než 700 účastníků registrovaných 12 dní před akcí) jsou nuceni omezit příjem přihlášek jen do 31. 1. 2013.

Retail Summit 2013 organizují Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Vysoká škola ekonomická v Praze a Blue Events. Konference se koná s podporou řady firem, největšími partnery jsou Poštovní spořitelna, součást ČSOB, společnost Telefónica ČR a Plzeňský Prazdroj.

Detailní program summitu i online přihláška jsou k dispozici na www.retail21.cz


Kontakt pro další informace o konferenci:
Barbora Krásná, Partner, Blue Events
Tel.: +420 222 749 841, e-mail: barbora.krasna@blueevents.eu, www.blueevents.eu


Kontakt pro média:
Denisa Vlčková, Blue Events
Tel.: +420 222 749 841, e-mail: denisa.vlckova@blueevents.eu

Informace pro média:
Kdy/kde: 5. - 6. února 2013, Clarion Congress Hotel Prague
Organizátoři: Blue Events ve spolupráci s VŠE a SOCR ČR
Web konference: www.retail21.cz