CFO Congress 2013 zveřejnil program. Na oborovou akci zvou samotní finanční ředitelé
Publikováno 16.8.2013

Praha, 14. 8. 2013 – Oborová konference CFO Congress zveřejnila program celodenního setkání pro 200 finančních ředitelů, které se uskuteční letos na podzim v České národní bance. V návaznosti na úspěšnou premiéru v loňském roce nabídne témata, o která je mezi členy finanční komunity největší zájem. Na sérii spotů představují témata kongresu a svá očekávání finančníci z firem IBM, Čepro, DEK nebo Linet.

Kongres si vezme pod lupu nejaktuálnější otázky, které přímo souvisí s úkoly a rozhodnutími, které CFO vykonávají na denní bázi. Jedním z významných témat jsou právní změny, které vstoupí v platnost v příštím roce. Zájem o tuto problematiku potvrzuje i Radek Hovorka, který má na starosti finance v technologické společnosti IBM. „Osobně mě nejvíce zajímají změny v korporátním právu související s vedením firmy, konkrétně jak se v roce 2014 změní odměňování a především odpovědnost osob v orgánech obchodních společností,“ zdůrazňuje Hovorka. Na tuto potřebu odpovídá kongres příspěvkem s explicitním názvem „Za co můžete aktuálně skončit u soudu“ v podání Jana Spáčila (Ambruz & Dark), nejlépe hodnoceného řečníka z prvního ročníku.

„Naším cílem je nabídnou finančním ředitelům prostor, kde nejen absorbují novinky ze světa finančního řízení, ale zároveň potkají své kolegy, mohou otevřeně diskutovat o tom, s čím se potýkají. Sdílení zkušeností a společný zážitek nedokážou nahradit ani ty nejkvalitnější odborné příručky,“ vysvětluje Antonín Parma zástupce organizátorů Blue Events a Economia.

O konferenci CFO Congress 2013:
Kdy: 25. 9. 2013
Kde: Česká národní banka, Praha

Více informací naleznete na www.cfocongress.cz nebo nás neváhejte kontaktovat:

Kontakt pro média
Aneta Zímová, Project Executive, Blue Events
Tel.: +420 730 184 505, e-mail: aneta.zimova@blueevents.eu

Zájemci o partnerství
Petra Veselovská, Account Manager, Blue Events
Tel.: +420 737 250 356, e-mail: petra.veselovska@blueevents.eu