Rovnováha v osobním a profesním životě hlavním tématem letošního ročníku Leadership for Life, který se poprvé uskuteční v unikátním formátu Business Conference Concert
Publikováno 22.3.2013

Praha, 22. března 2013 – Mnohými studiemi bylo prokázáno, že hluboký smysl věcí a vášeň pro ně jsou primární "silou", která stojí za úspěšnými firmami a osobním naplněním jejich zaměstnanců. Podmínkou přetavení pozitivní energie do dlouhodobých dobrých výsledků firmy je dosahování trvalé rovnováhy v osobním a profesním životě managerů, kteří vedou a působí v rámci těchto úspěšných podniků.

Proto letošní program Leadership For Life přivádí vynikající české i zahraniční vůdčí osobnosti spojené s tímto tématem. Bez ohledu na to, jak se na to díváte, Váš osobní a profesní život spolu vždy úzce souvisejí. A pokud chcete být v životě a podnikání spokojeni, musí být tyto světy v rovnováze.

Na 12. 6. jsme pro Vás připravili unikátní program: v České republice první „byznys konferenci – koncert“. Proč spojení byznysu a koncertu? Protože naše pozvání na akci přijali 2 vysoce inspirativní leadeři: vynikající skladatel a držitel mnoha světových hudebních cen, Gary Malkin, a konzultant a charismatický řečník David Surrenda, kteří již spolu v minulosti spolupracovali a svým vystoupením demonstrovali sílu synergie mezi hudbou a tvůrčí diskusí o důležitých obchodních konceptech. Gary Malkin je populární mezinárodní speaker a performer, jenž propaguje přínos hudby pro inspiraci, tvořivost a integraci rovnováhy v životě. Gary získal četná ocenění (Emmy, Clio a ASCAP) za svou práci pro film, televizi, reklamní produkci či nahrávky CD.

Dr. David Surrenda, zakladatel a generální ředitel společnosti Leadership Edge a bývalý děkan na Univerzitě Johna F. Kennedyho získal své zkušenosti jako konzultant vedoucích pracovníků více než 200 mezinárodních společností v oblasti high tech, zdravotní péče, pohostinství, výroby potravin či rizikového kapitálu.

Na jejich stěžejní prezentaci spojující umění hudby a světa byznysu naváže diskusní blok významných českých manažerů a podnikatelů. Se zajímavým programovým podnětem vystoupí i spolupořadatel akce Jim Cusumano, který představí myšlenky své nové knihy BALANCE: The Business-Life Connection. Knížka vyjde v dubnu tohoto roku a účastníci konference se mohou těšit na to, že ji na akci obdrží jako dárek.

David a Gary se pak společně zapojí do programu workshopu pro exkluzivní skupinu 20 CEO a majitelů firem, jemuž je již tradičně věnován navazující den (13. června) na zámku Chateau Mcely. V kreativním hudebně diskusním pojetí workshopu budou jeho protagonisté nalézat a povzbuzovat smysl, vášeň a rovnováhu jako prostředky k firemnímu úspěchu i spokojené seberealizaci. Více informací na www.leadershipforlife.cz


Kontakt pro média:
Barbora Krásná
e-mail: Barbora.Krasna@BlueEvents.eu

Sekretariát konference:
Blue Events
Hlubočepská 38c, Praha 5, 152 00
Tel.: 222 749 841
E-mail: info@blueevents.eu