Po úspěchu vystoupení Kena Segalla přiváží Blue Events další světové řečníky
Publikováno 21.5.2013

Praha, 21. května 2013 – Ken Segall, dlouholetý spolupracovník Steva Jobse a autor legendární kampaně Apple „Think Different“ před týdnem naprosto uchvátil účastníky Marketing Managementu 2013. Blue Events, společnost která za tímto úspěšným projektem stojí, nyní přiváží do Prahy další světová esa. Do ČR zamíří několikanásobný držitel cen Emmy® Gary Malkin a David Surrenda, konzultantská hvězda, která radí ředitelům největších světových firem. Oba řečníci dne 12. června v hotelu Boscolo Prague spojí své schopnosti na akci Leadership for Life v unikátním formátu konference - koncertu.

Hlavním tématem již třetího ročníku konference Leadership for Life je spojení profesního a osobního života: Jak být spokojený v soukromém životě a zároveň zlepšovat své výsledky v práci. Jednou z otázek, před kterou každý vytížený ředitel stojí, je Kde brát čas. Jak v pracovním i osobním světě uskutečnit faktické změny, když na vás termíny a uzávěrky koukají i z mikrovlnné trouby a času není nazbyt? Tomuto tématu se bude věnovat David Surrenda, zakladatel The Leadership Edge a spoluautor populární knihy Retooling on the Run: Real Change for Leaders with No Time. Gary Malkin, několika cenami ověnčený skladatel a zakladatel společnosti Wisdom of the World, představí ojedinělým způsobem hudbu jako zdroj, který snižuje stres, inspiruje tvořivost a houževnatost, posiluje emoční inteligenci a pomáhá udržovat rovnováhu mezi radostí z práce i ze života.

Na jeden den pověsit kabát CEO na věšák

Cílem je vytrhnout přítomné ředitele a CEOs z jejich každodenní rutiny a nabídnout jim nový pohled na to, jak mohou bez stresu zvládat každodenní povinnosti, které předpokládají vysokou míru odpovědnosti. Nástrojem je unikátní kombinace vystoupení zahraničních řečníků v kombinaci s diskusními bloky českých generálních ředitelů a majitelů firem, doplněná o inspirativní hudební vstupy Garyho Malkina a ochutnávku poetického vnímání světa a života od Michala Horáčka. „Nabízíme prostor, kde můžete otevřeně diskutovat se skupinou lidí, kteří se potýkají se stejnými výzvami jako vy. Prostředí, kde konfrontací s jejich starostmi a radostmi, naleznete cestu k řešení otázek, které si sami kladete,“ vzkazuje top manažerům a generálním ředitelům Barbora Krásná, garantka programu.

O programu naleznete více informací na www.leadershipforlife.cz/cz/program


Leadership for Life
Kdy: 12. – 13. 6. 2013
Kde: Konference (Boscolo Prague), Workshop (Chateau Mcely)
Web: www.leadershipforlife.cz

Kontakt pro další informace o konferenci:
Barbora Krásná, Partner, Blue Events Tel.: +420 222 749 841, e-mail: barbora.krasna@blueevents.eu

Kontakt pro média:
Aneta Zímová, Blue Events
Tel.: +420 222 749 841, e-mail: aneta.zimova@blueevents.eu