Strategie pro podnikání v nepředvídatelné době v hledáčku Leadership for Life
Publikováno 10.5.2012

Program druhého ročníku konference Leadership for Life, která se uskuteční ve středu 13. června 2012 v hotelu Boscolo Prague, byl právě zveřejněn. Jeho cílem je přinést inspiraci pro efektivní řízení prostřednictvím kombinace těch nejlepších praktik z vedení firem v podnikatelském a korporátním prostředí.

Jak řídit firmu v těžce predikovatelném tržním prostředí?

Vyžaduje to inovativní přístupy, založené na kombinaci nejlepších zkušeností a znalostí z různých typů firem a firemních kultur. Klíčovou úlohu přitom sehrává profesionální, autentické a inspirující vedení. Kde však pro leadership hledat zdroje? S cílem podpořit a povzbudit leadership ve firmách přichází na český trh 2. ročník konference Leadership for Life, která se uskuteční ve středu 13. června 2012 v hotelu Boscolo v Praze.

Přinese opravdu unikátní obsah – kombinaci těch nejlepších zkušeností z podnikatelské a korporátní kultury, ze zahraničí i od nás. Zahraniční inspirace poskytnou tři charismatičtí řečníci z různých koutů světa, jimiž jsou Patrick Dixon z Velké Británie, Ty Bennett z USA a Ricardo Levy, působící v Severní a Jižní Americe. Všichni jsou úspěšnými manažery a především skvělými komunikátory, kteří ve své pracovní kariéře spolupracovali se stovkami předních světových firem. 

V další části konference si budou top manažeři významných korporací (Martin Dlouhý za Tesco a David Vrba za 3M Česko) vyměňovat své rady a doporučení s leadery a majiteli firem – Jannisem Samarasem (Kofola Holding) a Martinem Hausenblasem (Adler International).

"Být správným leaderem pro mne znamená mít správné lidi na správném místě, lidi, kteří jsou zvídaví a dívají se do budoucna. S chutí dokázat zdánlivě neuskutečnitelné věci. Takové lidi, kteří přichází s novými, inovativními nápady.", říká David Vrba, CEO, 3M Česko. Martin Hausenblas, spoluzakladatel společnosti Adler International k tomu dodává: „Každý přicházíme na tento svět s mnohými dary. Pokud je používáme pro sebe, dojdeme k hromadění trofejí svého úspěchu. Pokud hledáme, jak jimi co nejlépe posloužit celku, dojdeme naplnění smyslu života. Zavázal jsem se, že již nikdy nebudu pracovat jen pro peníze bez pocitu vášně. Naopak, to, co mě naplňuje smyslem, udělám rád a zdarma. Vášeň mne spolehlivě chrání před sejitím z mé cesty.“

Program vyvrcholí panelovou diskusí, kdy hlavní řečník konference a předseda společnosti Global Change, Patrick Dixon bude společně s vybranými vůdčími osobnostmi z ČR odpovídat na zásadní otázku Kde hledat jistoty v nejisté době?

Patrick bude rovněž leaderem celodenního CEO workshopu, který zahájí galavečeří 13 června a proběhne ve čtvrtek 14. června na Chateau Mcely.

Detailní program a podmínky účasti na konferenci jsou uvedeny na www.leadershipforlife.cz  


Více informací poskytne:
Barbora Krásná, Blue Events
Barbora.krasna@blueevents.eu

Základní data:
Konference Leadership for Life
 - určena pro širší odbornou veřejnost
13. 6. 2012 Boscolo Hotel v Praze

Workshop Leadership for Life
- určen pro CEO firem
předvečer 13. 6. a 14. 6. 2012 na zámku Chateau Mcely