Historie

Blue Events je jednou z předních společností v oblasti event managementu v České republice.

Již od poloviny 90.let se věnuje realizaci odborných konferencí, kongresů a summitů, které jsou koncipovány jako pravidelná každoroční vrcholová setkání managerů v různých oborových segmentech.

Pravidelně spolupracuje s většinou klíčových hráčů trhu, kteří se řadí mezi speakery či partnery eventů, a premiérově přivádí do České republiky řadu špičkových osobností ze zahraničí (např. Martin Linsdtrom, Jonas Ridderstrale, eurokomisař Peter Mandelson...).

Mezi nejvýznamější projekty společnosti patří Retail Summit - největší setkání obchodníků ve střední a východní Evropě s téměř tisícovkou účastníků (organizováno každoročně od r. 1995) nebo Hospitality & Tourism Summit - setkání provozovatelů hotelů, restaurací a dodavatelů dalších služeb pro cestovní ruch (od 2000). Renomé si získala výročními konferencemi z oblasti marketingu (pravidelný kongres Marketing Management), stavebnictví (Czech Construction Forum), HR (HR Management), komunikace (PR Summit) nebo automobilového průmyslu, kde má za sebou i několik úspěšných kooperací se zahraničními partnery (Fleet Europe Forum, Truck Europe Forum).

Klíčová data

  • 2011 Oslavili jsme dvacet let existence!
  • 2007  INCOMA Consult se přejmenovává na Blue Events a nadále se věnuje výlučně organizaci konferencí, summitů a dalších eventů, poradenský tým současně zakládá Blue Strategy věnující se strategickému poradenství 
  • 1998 V návaznosti na aktivity skupiny INCOMA vzniká INCOMA Consult, aby se věnovala poradenství a pořádání odborných konferencí (do roku 2007 uspořádala více než 150 odborných konferencí).
  • 1991 Založena INCOMA, zabývající se marketingovým výzkumem a službami